Prezent od producenta gastronomicznych środków czystości

Od bardzo dawna mieliśmy pospisywane umowy z jednym i tym samym producentem. Nasza restauracja bardzo ceniła sobie tę współpracę – w końcu dzięki niej mieliśmy stale pod ręką spory zapas najlepszych na rynku środków czystości. Ceny też nie były wówczas wysokie.

Porządnych środków czystości nie było na rynku wiele

środki czystości dla gastronomiiOstatnio stało się coś, co niezwykle nas zaskoczyło. Zbliżał się czas świat, w związku z tym niektóre firmy robiły sobie nawzajem różnego rodzaju niespodzianki. Od korporacji taksówkarskiej, z którą współpracowaliśmy otrzymaliśmy kilka kuponów na bezpłatne przejazdy, od dostawcy owoców i warzyw – kosze ze słodyczami. Najbardziej jednak zadziwiła nas niespodzianka zrobiona przez jedną z firm. Okazało się, że środki czystości dla gastronomii które zamówiliśmy przyszły w podwójnej ilości. Zaraz zadzwoniliśmy do firmy by spytać się skąd coś takiego się wzięło. Okazało się, że w formie prezentu dorzucili nam za darmo kolejną partię towaru. Spytali, czy nie znaleźliśmy listu. Ostatecznie udało nam się odszukać życzenia spisane na kartce, które spadły pomiędzy środki czystości. Byliśmy bardzo zadowoleni – środki czystości nie były tanimi rzeczami, więc taki prezent był dla nas bardzo cenny. Postanowiliśmy, że w przyszłym roku my też wyślemy im nieco kosztowniejszy prezent. Ponieważ w dalszym ciągu z nimi współpracowaliśmy w zakresie zamawiania płynów i preparatów potrzebnych do utrzymania czystości, stwierdziliśmy, że wyślemy im po prostu ogromne zestawy obiadowe dla prezesa oraz jego doradców.

Gdy tylko nasz kierowca dostarczył nasz podarunek, od razu w biurze rozbrzmiał telefon. Nasz kontrahent był zachwycony tym, co mu sprezentowaliśmy. Okazało się, że trafiliśmy dokładnie w jego gust z wyborem potraw. Wiedzieliśmy, że będzie mu smakować – to było nasze najlepsze danie.