projektowanie wnętrz

Program do projektowania wnętrz

Już od jakichś kilku ładnych lat można powiedzieć, że praktycznie wszystko robi się komputerowo. Mój zawód jest to zawód bardzo, ale to bardzo ciekawy, a mianowicie jest nim architekt wnętrz. Już jako nastolatek marzyłem że będę pracował w tym właśnie zawodzie.

Projektowanie wnętrz i moja praca

projektowanie wnętrz Jako nastolatek, robiłem różne ciekawe rysunki, takie można powiedzieć, że własne projektowanie wnętrz przez architekta szczecin. Ćwiczyłem swój rysunek, bo wiedziałem że w tym zawodzie trzeba ładnie rysować, tak żeby móc wszystko dokładnie naszkicować, możecie mi wierzyć, że naprawdę bardzo się do tego przykładałem. Na studia poszedłem na kierunek, jakim jest oczywiście projektowanie wnętrz. Podczas zajęć praktycznie wszyscy profesorowie, wykładowcy zwracali nam uwagę na to, że najważniejszy jest tak jak myślałem od zawsze, rysunek. Studia ukończyłem na bardzo dobrej uczelni, która znajduje się w moim rodzinnym mieście, którym jest Szczecin. Po studiach moje życie można powiedzieć, że całkiem dobrze się potoczyło, ponieważ dość szybko udało mi się znaleźć pracę w biurze, które zajmuje się projektowaniem wnętrz. W tym biurze, jak się okazało nie robi się rysunków projektowych ręcznie, ale wszystko wykonuje się za pomocą komputera. Byłem bardzo tym zdziwiony, ale okazało się że teraz praktycznie każde tego typu biuro korzysta właśnie z programów zajmujących się tego typu projektowaniem. Na początku muszę przyznać, że nie mogłem się do tego przyzwyczaić, ponieważ na uczelni uczyłem się jak robić wszelkiego rodzaju projekty ręcznie, a tutaj trzeba było się przerzucić na projektowanie wszystkiego poprzez program.

Program na szczęście bardzo szybko ogarnąłem. Powiem szczerze, że bardzo dobrze pracuje mi się na tym programie, nawet mówiąc prawdę, to nie wyobrażam sobie teraz pracy bez tego programu.