Projekt budynku wielorodzinnego dla klienta

Posiadałem ogromny talent i właśnie dlatego zdecydowałem się zostać projektantem. Pracowałem w jednej z najlepszych w okolicy firm i dlatego zarabiałem dość sporo. Byłem w stanie zaprojektować każdy budynek a klienci z mojej pracy byli zawsze zadowoleni.

Profesjonalnie wykonany projekt budynku wielorodzinnego 

projekty budynków wielorodzinnych krakówPewnego dnia w firmie zjawił się kolega mojego szefa. Inwestował w jakieś nowe osiedle domów wielorodzinnych i potrzebował profesjonalnego projektu. Oczywiście zostałem wytypowany do tego zlecenia, bo szef uznał, że to właśnie ja wykonuję najlepsze projekty budynków wielorodzinnych Kraków miał wiele takich domów i niektóre z nich były właśnie mojego autorstwa. Klient miał jakiś pomysł na ten budynek i mi go przestawił. Właściwie to był on całkiem interesujący, ale postanowiłem wprowadzić kilka istotnych zmian, które miały być uwzględnione w projekcie. Od razu powiedziałem o tym klientowi a on stwierdził, że to ja jestem profesjonalistą i miałem wziąć sprawy w swoje ręce. Szef kazał mi się zabrać za ten projekt budynku wielorodzinnego od razu, bo było to pilne zlecenie. Nie skończyłem swojej poprzedniej pracy, ale projekt miał dokończyć Karol, kolega, z którym pracowałem od pięciu lat. Często sobie pomagaliśmy w różnych projektach i wymienialiśmy się pomysłami. Cieszyłem się, że to on miał dokończyć tamten projekt. Na osiedlu wszystkie budynki miały wyglądać tak samo i dlatego wystarczyło, że wykonałem tylko jeden projekt. Miałem na to niewiele czasu.

Dałem z siebie wszystko i klient naturalnie był zachwycony moim projektem. Stwierdził, że tak doskonałej pracy jeszcze nigdy nie widział a miał okazję współpracować z licznymi projektantami. Szef był dumny i od razu dał mi wyższą premię. Zasłużyłem na nią tak naprawdę.