ogrodzenia

Projektant w firmie produkcyjnej ogrodzenia

Nazywam się Dariusz i jestem projektantem. Pracuję w Bielsku Białej w przedsiębiorstwie produkcyjnym i jestem cenionym pracownikiem. Moje projekty spotykają się zawsze z pozytywnymi opiniami.

Ogrodzenia i wiele zamówień

ogrodzeniaProjektuję różnego rodzaju bramy, których niezawodna automatyka do bram została również za mnie zaprojektowana. Wszystkie bramy, które zaprojektowałem są praktyczne i łatwe w montażu. W naszej firmie sprzedawane są także okna, których również jestem projektantem. Posiadamy okna do każdego budynku i są one zróżnicowane, by zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Od niedawna również zacząłem projektować ogrodzenia, na które nasze przedsiębiorstwo produkcyjne ma naprawdę ogromną ilość zamówień. Nasze ogrodzenia są dość chętnie kupowane. W zasadzie to od samego początku projektuję dla tej firmy drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne. Wprowadziłem doskonałe rozwiązanie jeżeli chodzi o drzwi zewnętrzne i również ono spotkało się z dość pozytywną opinią. Nasza firma oferuje drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, których system jest mojego autorstwa. Ostatnio miałem ogromną wenę twórczą i zaprojektowałem nowe bramy dwuskrzydłowe, oraz bramy, które są bardzo nowoczesne. Wiem, że jestem doskonałym fachowcem i potrafię zaprojektować wszystkie drzwi zewnętrzne czy różnego rodzaju okna. Posiadam niezawodny program graficzny, który ułatwia mi projektowanie. Bielsko Biała to miasto, gdzie klienci cenią sobie innowacyjne rozwiązania a ja im je dostarczam. Moje drzwi zewnętrzne zamawiane są w ogromnych ilościach i szef musiał zatrudnić dodatkowych pracowników do produkcji.

Dla nas to bardzo dobry znak, ponieważ firma coraz lepiej prosperuje. W przyszłości zapewne otworzę własne biuro projektowe w Bielsku Białej i będę działał na własną rękę.

Więcej powie firma Hand-Bud z Bielska Białej, ulica Żywiecka 37