Projektowanie luksusowych wnętrz

Kilka lat odkładałam sobie pieniądze. Udało mi się bowiem rzucić palenie i sąsiadka doradziła mi, żebym odkładała pieniądze, które przeznaczałabym na papierosy do skarbonki. Papierosy drożały, a ja dalej sobie odkładałam i czekałam na moment, w którym będę mogła wydać taką sporą sumkę. Jedna paczka dziennie i uzbierało się dość dużo.

Czas zmienić wnętrza naszych pomieszczeń

projektowanie wnętrz WarszawaZawsze marzyłam o idealnym domu i mogłam to spełnić przez zaoszczędzenie pieniędzy. Udało mi się uzbierać kilkanaście tysięcy, ponieważ odkładałam kilka lat. Od razu zadzwoniłam po projektowanie wnętrz Warszawa i poprosiłam o pomoc.Przyjechała taka młoda dziewczyna, która na początku przeprowadziła ze mną krótki wywiad i wspólnie omawiałyśmy to, co chciałabym mieć w moim domu. Była bardzo kompetentna i podawała mi nowe pomysły, kiedy jakiś odrzucałam. Dobrze mi się z nią współpracowało, bo naprawdę mnie rozumiała. Cieszyłam się, bo w kilka dni zrobiła mi taki projekt, że ja lepszego bym nie wymyśliła. Teraz, miałam już piękne luksusowe mieszkanie na wyciągnięcie ręki. Za parę dni dokonałyśmy zakupów wszystkich mebli i ekipa przyjechała nam wszystko założyć, bo w grę wchodziły też kafelki i panele. Wszystko wymieniałam, łącznie z odmalowaniem ścian i położeniem nowych tapet. Kupiłyśmy też kilka obrazów i ozdobne lampy, żeby wnętrza prezentowały się jeszcze lepiej. Zawsze jakiś mały malunek się przyda i sprawi, że wnętrze będzie wyglądało ciekawiej.

W kilka tygodni moje marzenie się spełniło. W końcu miałam piękne mieszkanie, dzięki pomocy pani projektantki wnętrz, która naprawdę znała się na rzeczy. Gdybym nie rzuciła mojego nałogu, to nie zarobiłabym sobie na tak piękne wyposażenie pomieszczeń. Tak więc bardzo się cieszę, że mi się to udało i że miałam tyle silnej woli.