pielęgnacja ogrodów

Projektowanie ogrodów jest moją pasją od lat!

Cześć, mam na imię Adam i chciałbym wam dzisiaj opowiedzieć o mojej ogromnej pasji. Jestem studentem trzeciego roku architektury zieleni. Moim miastem od urodzenia jest Gdańsk, po prostu nie wyobrażam sobie życia gdzieś indziej.

Planuję projekt i pielęgnację ogrodu

pielęgnacja ogrodów Odkąd byłem małych chłopcem, uwielbiałem bawić się łopatką na podwórku i razem z mamą przesadzać kwiatki. Co tu dużo kryć projektowanie ogrodów naprawdę jest moją ogromną pasją. Kiedy tylko mogę, zmieniam coś u siebie, nawet na balkonie. Mam to szczęście, że mieszkam w takim a nie innym miejscu, bowiem Trójmiasto jest dla mnie bardzo inspirujące. Moje mieszkanie ma widok na morze, a aranżacja balkonu sprawia, że kiedy tylko przesuwam drzwi tarasu, czuję się jakbym wyszedł na plażę gdzieś w tropikach. Oczywiście zakładanie ogrodów nie jest prostą sprawą. To wszystko musi być bardzo przemyślane, co do najmniejszej roślinki. W końcu funkcją ogrodu, jest przeniesienie nas na chwilę do innego świata, świata relaksu, w którym łączymy się z naturą. Mam nadzieję, że kiedy skończę już studia i zdobędę wszystkie uprawnienia, to będę miał sporo klientów, dla których będę mógł projektować te niesamowite przestrzenie! Z resztą w zakresie moich obowiązków jest nie tylko tworzenie, ale i najlepsza pielęgnacja ogrodów w Gdańsku. To zajęcie również sprawia mi wiele przyjemności. Teraz mamy zimę, muszę wam powiedzieć, że to dla mnie najtrudniejsza pora raku. Z pewnością domyślacie się, dlaczego. Jednak ja już przygotowuję się na wiosnę, szukam inspiracji i kogoś z rodziny, komu mógłbym jeszcze zaczarować ogród. Może ktoś z was byłby chętny na takie zmiany.

Co prawda dopiero się uczę, ale możecie mi zaufać jestem świetny w tym, co robię! Czasami nawet wydaje mi się, że jestem uzależniony od tego projektowania! To moja prawdziwa pasja!