izolacja piwnicy

Przeciwwodna izolacja piwnicy w moim domu

Trzylata temu budowlańcy postawili mi dom. Wziąłem na niego kredyt nadal go spłacam a tydzień temu pojawiły się pierwsze problemy. Mój dom znajduje się w centrum Poznania. Ziemię odziedziczyłem po moich dziadkach.

Izolacja piwnicy wymagała poprawy

izolacja piwnicyEkipa budowlana, którą wynająłem do prac była polecana i ceniona w naszym mieście. Ja niestety nie znam się na pracach budowlanych. Zaufałem im i myślałem, że to była prawidłowa decyzja. Prace wykonywane były w terminie. Ekipa budowlana kupowała wszystkie materiały na które przelewałem im pieniądze ja pojawiałem się na budowie raz na jakiś czas. Zawsze jak się pojawiają to budowlańcy pracowali. Nigdy nie nakryłem ich na żadnych innych rzeczach. Na budowie panował porządek. Sąsiedzi, którzy mieszkali obok także się na nich nie skarżyli. Problem zauważyłem tydzień temu w salonie i w kuchni. Na ścianach zaczęła wychodzić wilgoć. To samo pojawiło się na ścianach w piwnicy. Okazało się, że izolacja pionowa nie została prawidłowo wykonana. Taką dostałem informacje od fachowca, którego wynająłem do usunięcia wilgoci. Izolacja przeciwwodna albo została wykonana ze złych materiałów albo nie problem polega na nieprawidłowym wykonaniu izolacja przeciwwilgociowa u mnie nie działa prawidłowo i dlatego pojawił się problem. hydroizolacja fundamentów teraz będzie wymagała ode mnie dodatkowych to sporych kosztów. Przeciwwodna izolacja piwnicy także musi zostać poprawiona. Postanowiłem zorientować się ile wyniesie mnie hydroizolacja piwnicy i jak dowiedziałem się jakie to są duże koszty to postanowiłem zadzwonić do ekipy budowlanej. Osuszanie murów powinno zostać zapewnione przez firmę, ponieważ źle wykonali swoją pracę.

Postanowiłem dogadać się z ekipą budowlaną żeby polubownie załatwić tą sprawę. Na szczęście nie robili żadnych problemów.