przyczepka wuko

Przeprowadzam serwis z pomocą przyczepki wuko

Rano obudził mnie telefon od szefa, który jakiś czas się dobijał. Zaskoczyłem się, bo była sobota a ja mam ten dzień wolny. Od razu wiedziałem, że to coś ważnego. Miałem przeprowadzić serwis urządzeń komunalnych, ponieważ w poniedziałek mamy jakąś kontrolę a wszystkie papiery miały być przygotowane.

Przyczepka wuko jest pomocna

przyczepka wukoWstałem od razu i przygotowałem się do pracy. Lubię przeprowadzać serwis a robię to od roku. Wcześniej to miałem inne zajęcia, ale dobrze się spisywałem i otrzymałem awans. U nas w wuko bardzo łatwo jest awansować, ale trzeba być dobrym pracownikiem a ja taki jestem. Jak zaczynałem pracę to najpierw wykonywałem płukanie kanalizacji i zajmowałem się udrażnianiem rur. Z czasem jak się wykazałem, to przekazana została mi przyczepka, za którą odpowiadałem. Moja kariera w tej firmie rozwijała się bardzo pomyślnie i jak już nauczyłem się obsługiwać mini wuko oraz trwała przyczepka wuko to poszło z górki. Czasami jak gdzieś się zatka kanalizacja, to szef mnie wysyła, ale dzieje się tak wtedy, jak pracownicy są w terenie a serwis został już przeprowadzony. W soboty w zasadzie nigdy nie pracuję. To jest druga taka sytuacja od kiedy pracuję. Ja na serwis chętnie jadę, bo wiem, że dostanę więcej kasy za sobotę. Dzisiaj znajomi mają wpaść wieczorem dopiero, więc na pewno do tego czasu wykonam kompleksowo cały serwis. Poza tym ma być Marcin, aby sprawdzić czy przyczepka jest przygotowana, bo ostatnio Jan zgłaszał, że trzeba zrobić jakiś przegląd.

Lubię Marcina i często razem pracujemy, dlatego nawet się ciesze, że tego dnia w pracy będziemy razem. Marcin jest zięciem naszego księgowego, który załatwił mu pracę u nas. Marcin wykonywał doskonale płukanie kanalizacji i szef szybko się poznał na jego talencie. Marcin jest w moim wieku i pewno dlatego tak się dogadujemy.