Przeszłam szkolenia bhp online

Niedawno podjęłam swoją pierwszą pracę na umowę. Bardzo się cieszyłam, że jednak udało mi się znaleźć stałą posadę i to nie na kolejnej umowie zlecenie. W związku z tym jak się okazało musiałam przejść szkolenia i badania zdrowotne w ośrodku medycyny pracy.

Szkolenia online są wygodne

szkolenia bhp onlineMusiałam to załatwić jeszcze zanim pójdę do pracy, bo bez tego nie mogę rozpocząć pracować. Wyczekałam się na badania, bo kolejki były bardzo duże. Przeszłam ogólne badanie i badanie wzroku. Potem musiałam mieć też jeszcze szkolenia bhp online. Nigdy takich nie przechodziłam, więc to byłą dla mnie nowość. Jak są to szkolenia internetowe, to chyba można wszystko załatwić przez komputer i nie trzeba chodzić na dodatkowe szkolenia. Wolałam się upewnić, ale pracodawca powiedział, że dostanę dane do logowania na jakiejś stronie internetowej i tam będę przechodzić szkolenia i test. To mnie ucieszyło. Od razu po badaniach w medycynie pracy zabrałam się za test. Na stronie miałam widoczne różne moduły, a na końcu zawsze były najważniejsze informacje. Był też króciutki test, ale bardzo ładny, więc za pierwszym razem go zdałam bez problemów. Pytania były dosyć ogólne, ale też moja posada biurowa nie wymaga specjalnej wiedzy. Nie ma tam szkodliwych warunków, ani kontaktu z żadnymi niebezpiecznymi substancjami. Szkolenia online bardzo mi się spodobały. Przechodzi się je szybciej niż tradycyjne szkolenia i można je zrobić gdziekolwiek. Zawsze można też je przerwać i zrobić sobie przerwę, a nie trzeba siedzieć cały czas w sali wykładowej.

Po przejściu badań i szkoleń mogłam zabrać się za pracę. Doniosłam wszystkie dokumenty i zaświadczenia do pracodawcy, obejrzałam stanowisko pracy. Mogłam się skupić na pracy bez martwienia się innymi rzeczami. Praca idzie mi dobrze.