hotel

Przygotowuję reklamę hotelu w Bydgoszczy

Przygotowuję reklamę dla hotelu. To moje pierwsze zlecenie bo od niedawna pracuję w agencji reklamowej. Postanowiłam jak najlepiej podejść do tematu. Noclegi w Bydgoszczy są praktycznie dostępne na każdym kroku.

Hotel z nowoczesnym wyposażeniem

hotel Bydgoszcz słynie z tego, że znajduje się w niej sporo hoteli i pensjonatów. Bydgoszcz ma wiele zabytków i ze względu na dużą ilość turystów, która odwiedza miasto zaplecze hotelowe jest bardzo rozbudowane. Część hoteli zawiera małe, przytulne restauracje. Inne obiekty gwarantują sale weselne. Poza weselami lokale organizują imprezy integracyjne a także komunie, chrzciny czy stypy. Hotele w Bydgoszczy starają się sprostać oczekiwaniom swoim potencjalnych klientów. Hotel, który mam zareklamować ma sale weselne w różnych wielkościach. W środku znajdują się trzy sale, które są pięknie przystrojone. Każda kieruje się innym motywem przewodnim. Noclegi w Bydgoszczy są doceniane przez turystów. Czytałam wiele pozytywnych opinii odnośnie hotelu, dla którego mam przygotować reklamę. Hotel ma jedna wadę z tego co wyczytałam w internecie. Wiele osób pisze, ze pościel im się nie podoba. Wyposażenie hotelu jest nowoczesne. Lokal jest pięknie urządzony natomiast jeśli chodzi o pościel to jest stara i zużyta. Dla wielu osób jest to nie do zaakceptowania. Postanowiłam zwrócić uwagę właścicieli na ten właśnie aspekt. Hotele w Bydgoszczy mają spora konkurencję i właściciel powinien zakupić nowe komplety, żeby klienci byli zadowoleni. Moja reklama będzie prosta i skierowana szczególnie do turystów, którzy licznie odwiedzają nasze miasto.

Reklama, która przygotowałam spodobała się właścicielowi hotelu. Przekazał i też, że zakupił nową pościel, która już jest dostępna w każdym pokoju hotelowym. Cieszę się, że moja praca się spodobała.

Więcej o ofercie www.bestinn.pl