panele dekoracyjne

Przygotowuję reklamę o panelach dekoracyjnych

Pracuję w agencji reklamowej od czterech lat. Moja agencja znajduje się na ostatnim pietrze w bardzo wysokim budynku. Agencja ma swoją siedzibę w centrum Warszawy więc widoki są obłędne. Do moich obowiązków należy przyjmowanie klientów i wymyślanie dla nic kampanii reklamowej.

Panele dekoracyjne są wysokiej jakości

panele dekoracyjneJa jestem osobą bardzo kontaktową. Mam sporo pomysłów. Staram się zawsze sprostać oczekiwaniom moich klientów. Oczywiście chcę żeby klienci byli zadowoleni z efektu końcowego. Jeżeli jakaś moja propozycja im się nie spodoba nie forsuję jej na siłę. Staram się być elastyczna. Zajmuję się klientami z dużymi firmami jak i też mniejszymi sklepami. Wczoraj był u mnie pan Stanisław, który prowadzi sklep z materiałami budowlanymi od czterech lat. Jego sklep dosyć dobrze funkcjonuje ale właściciel liczy na większy zysk. Żeby to osiągnąć zona poradziła aby zainwestował w kampanie reklamową. Klient sprzedaje panele dekoracyjne, które jak mówi są bardzo wysokiej jakości. Klient każdy towar sprowadza od najlepszych producentów. Niektóre towary pochodzą od producentów lokalnych tak jak panele ścienne 3d. Inne jak cegła dekoracyjna jest sprowadzana z zagranicy. Klient zawsze stara się żeby zapewnić sprzęt wysokiej jakości. Dlatego nie ma znaczenia od kogo towar kupuje. Panele 3d gipsowa, dosyć dobrze się sprzedają ale nie są to ilości o których klient myślała. Chciałby żeby sprzedaż była dużo większa. Tak samo imitacja białej cegły.

Klient postanowił zainwestować w reklamę ale nią ma pomysłu jak ulotki czy katalogi powinny wyglądać. Potwierdziła, że ja się tym wszystkim zajmę. Odradziłam katalogi na rzecz reklamy w gazecie lokalnej. Gazeta lokalna ma dobrą sprzedaż więc jest spora szansa że dzięki temu pojawi się więcej klientów zainteresowanych jego towarami.

Więcej o panelach ściennych można znaleźć na: http://sklep.nlux.pl