Regały w samoobsługowym sklepie

W ubiegłym roku nabyłam lokal położony w bardzo strategicznej lokalizacji. Otóż w jego pobliżu nie ma ani jednego sklepu spożywczego. A dookoła jest mnóstwo domów jednorodzinnych i kilka mniejszych bloków. Z tego też powodu powstał w mojej głowie projekt na otworzenie mini marketu, gdzie lokalni mieszkańcy będę mogli robić codzienne zakupy.

Niedrogie regały do sklepu

tanie regały metaloweUdany biznes w dużej mierze zależy od umiejętności wykorzystania nadarzającej się okazji. Trzeba tylko wcześniej umieć ją wychwycić. Dzięki swojej spostrzegawczości zauważyłam, że w pobliżu zakupionego przeze mnie niedawno lokalu nie ma sklepu spożywczych, a mieszkańców jest sporo. Dlatego też jest właśnie w trakcie urządzania mini marketu, zaopatrzonego we wszystko, co jest potrzebne w codziennych zakupach. Przyznaje, że taki sklep spożywczy jest sporą inwestycją, jednak szukam cały czas rozwiązań na obniżenie kosztów. Znalazłam na przykład tanie regały metalowe, które właśnie montuje wraz z przyjaciółmi. Regały wykonane są z metalu zabezpieczonego przed rdzewieniem. Są one solidnie wykonane i całkiem dobrze prezentują się na nich produkty. Ich plusem jest to, że półki można umieścić na dowolnej wysokości. Możemy więc śmiało każdy regał dopasować do produktów, które się na nim znajdą. Większość regałów stanie w pustej przestrzeni sklepowej. Mój sklep będzie bowiem w większości samoobsługowy. Za ladą sklepową również umieściliśmy kilka regałów, na których znajdą się między innymi produkty sprzedawane powyżej osiemnastego roku życia.

Kiedyś usłyszałam takie zdanie, że szczęście jest wtedy, kiedy okazja spotyka się z przygotowaniem. Jeżeli jest to prawda, to kupując w ciemno wyglądający atrakcyjnie lokal miałam szczęście. W jego pobliżu nie ma ani jednego sklepu spożywczego, więc postanowiłam otworzyć swój.