fotobudka

Reklama w gazecie i fotobudka

Ostatnio zostałam wysłana do lekarza w celu zrobienia sobie badań kontrolnych do pracy.W sumie badania takie wykonuje co dwa lata i właśnie teraz przypadł czas gdy trzeba było je ponowić. W miejscu, w którym zawsze przeprowadzam badania są potworne kolejki a ja siedząc w nich zawsze tylko się niepotrzebnie denerwuje.

Fotobudka – nowość na wesela

fotobudkaTym razem postanowiłam kupić sobie jakieś gazety żeby chociaż w jakiś sposób umilić sobie czas oczekiwania w kolejce. Kupiłam sobie różne gazety. Zresztą do lekarza musiałam jechać aż do krakowa także na pewno większa ilość gazet przyda mi się chociaż by poczytać coś także podczas drogi. Mieszkam bowiem w nowym sączu a to jednak kawałek drogi jest. W gazetach oczywiście jest pełno reklam i ogłoszeń, które także zawsze przyprawiają mnie o zawrót głowy. W jednej z reklam była fotobudka na wesele do wynajęcia. W sumie pierwsze słyszę, bo coś takiego jak fotobudka w Nowym Sączu było wynajmowane na wesela. Za miesiąc miałam iść na wesele do mojego chrześniaka zastanawiałam się czy taka fotobudka także tam będzie. W sumie w reklamie tej było napisane, że fotobudka to ostatni hit mody jeśli chodzi o wesela. Dalej było oczywiście wiele reklam ubrań i kosmetyków. W sumie reklam nie lubię. A jednak lubię gdy w gazecie znajdują się jakieś bezpłatne próbki kremu czy balsamu. I w sumie skoro przede wszystkim takie gazety kupuję, które zawsze mają te bezpłatne próbki, to nie ma się co dziwić chyba, że także w tych właśnie gazetach jest mnóstwo reklam.

W sumie rozumiem, że gazeta musi na czymś zarabiać i że reklamy być muszą, ale ostatnio mam wrażenie, że reklam jest więcej niż tekstu. No w sumie tekstu nie praktycznie wcale. Są za to reklamy i zdjęcia do mini artykułów. Dobrze, że kupiłam także zwykłą gazetę codzienną, tam przynajmniej będę mogła poczytać.