blaty granitowe

Remont domu rodziców – nowe blaty granitowe

Moi rodzice mieszkają w bardzo pięknym domu. Dom jest naprawdę bardzo ładny i wspaniale położony. W sumie gdy jeżdżę do rodziców czuję, że naprawdę wypoczywam. Jest blisko las i rzeka. W sumie nie czuje się tego, że jest to tak blisko Warszawy, bo zaledwie piętnaście kilometrów.

Blaty granitowe nie są tanie, ale efektowne

blaty granitoweSzybciej bym powiedziała widząc to miejsce, że jest to jakaś mała miejscowość gdzieś na obrzeżach województwa mazowieckiego lub nawet gdzieś indziej. Rodziców dom jest wyjątkowy jednak na pewno przydałby mu się porządny remont. Mama z tatą już w sumie od dawna zbierali pieniądze na ten remont. Chcieli zrobić przede wszystkim nowe schody granitowe, które planują zamówić w bardzo dobrym zakładzie kamieniarskim. Takie schody z kamienia to oczywiście spory wydatek. Jednak schodów nie wymienia się przecież co roku a zresztą granit to bardzo wytrzymały kamień praktycznie nie do zniszczenia. Rodzice chcą wymienić także meble kuchenne. Przy okazji zostaną kupione także nowoczesne blaty granitowe Warszawa do kuchni. W sumie takie blaty granitowe to porównaniu do schodów naprawdę jest mały wydatek. Sama też kiedyś chciałam mieć blaty z kamienia ale w łazience. Po prostu widziałam kiedyś takie u koleżanki i wyglądały bardzo elegancko. Zresztą koleżanka w łazience właśnie na tych blatach miała poustawiane małe wazoniki z kwiatami, co wyglądało naprawdę super. Sama bym chętnie powtórzyła ten jej pomysł u siebie w domu. Jednak moja łazienka jest tak mała, że nawet pewnie najmniejszy blat by się nie zmieścił niestety.

Remont rodziców miał być robione w porze wakacyjnej co trochę mnie smuciło. Po prostu zawsze gdy było ciepło mogłam prosto po pracy przyjechać do rodziców i odpocząć przed domem w ogródku. A w tym roku mogę nie mieć ku temu okazji niestety bo remont ma trwać ponad miesiąc.