sprzęt fitness

Siłownia w domu dla męża

Mój mąż ma niedługo urodziny. Biorąc pod uwagę fakt, że są to czterdzieste urodziny właśnie chciałam żeby było to coś zupełnie wyjątkowego. Zawsze co roku dostaje standardowe prezenty typu koszula czy perfumy.

Sprzęt fitness do domowej siłowni

sprzęt fitnessTeraz musiał dostać ode mnie przecież coś innego. Od jakiegoś czasu zbierałam na ten cel pieniądze. I jego kolega podsunął mi bardzo dobry pomysł. Podpowiedział mi kup wytrzymały sprzęt fitness w Warszawie i parę innych urządzeń do ćwiczeń i zrób dla niego małą siłownię. Mąż zanim się poznaliśmy to bardzo lubił ćwiczyć i chodzić na siłownię. Teraz miałby ku temu dobre warunki. Mieszkamy w dużym domu także nie brakuje miejsca by taką małą siłownię mu urządzić. Jego kolega zresztą powiedział, że mi we wszystkim pomoże tak żeby było super. Trzeba było jeszcze pracować nad tym naprawdę dyskretnie żeby mąż się o tym nie dowiedział. Naszej niespodziance sprzyjał charakter pracy męża. Mąż bowiem bardzo często wyjeżdżał w delegację do Warszawy i właśnie wtedy można było taka siłownię mu urządzić. Kolega powiedział, że pomaluje to pomieszczenie i pomoże mi podczas zamawiania sprzętu. Ja wiem jak wygląda sprzęt fitness bo kiedyś także chodziłam na siłownię. Może i ja skorzystam z tego, że będzie w domu taka siłownia. Mi także przyda się trochę poćwiczyć. Zresztą skoro mąż będzie ćwiczył to będzie dla mnie dodatkowa motywacja. Kupiłam sprzęt life fitness przez internet a także inne sprzęty dla męża. Wydałam na to trochę pieniędzy jednak uważam, że było warto. Kolega pomalował ładnie pomieszczenie na strychu jakie wygospodarowałam na siłownię. Sprzęty przyszły także dosyć szybko i mogliśmy wszystko ładnie ustawić.

Zawiesiłam jeszcze duże lustra tak jak jest na siłowniach i przyniosłam wieżę by można było podczas ćwiczeń słuchać muzyki. Wszystko wyglądało idealnie.