Sklep z meblami i dekoracjami do domu

Jak byłam małą dziewczynką, marzyłam o tym, żeby mieć własny sklep z dekoracjami i meblami do domu. Spędzałam całe godziny nad kartkami, które zapełniałam swoimi projektami – niektóre były naprawdę ciekawe. Marzyłam o tym, że będę projektowała te przedmioty, a potem je sprzedawała.

Dekoracje do domu są w sklepie internetowym

dekoracje do domuZ biegiem lat jednak znajomi oraz nowe pasje wyparły tą starą. Zapomniałam o tym, że marzyło mi się, aby mieć własny sklep internetowy oferujący tanie dekoracje do domu sklep internetowy. Po latach, gdy wyprowadzałam się z domu, znalazłam jednak stare rysunki. Poczułam łzy napływające mi do oczu, gdy patrzałam na te niezdarnie zaprojektowane pudełka ozdobne. Postanowiłam, że wieczorem pobawię się znowu w projektowanie. Usiadłam w nowym domu, nawet do końca się jeszcze nie rozpakowując. Zaczęłam rysować na kartce meble Shabby Chic, bo były ostatnio modne i mnie oczarowały. Chciałam mieć własne meble w takim stylu, więc je naszkicowałam. Kolejnymi projektami były lampy w stylu prowansalskim, które naszkicowałam z różnych perspektyw, a także lustra dekoracyjne – podobne do tych, które widziałam ostatnio w jakiejś galerii. Na koniec przejrzałam te kartki i stwierdziłam, że byłby ze mnie dobry projektant pod warunkiem, że bym się podszkoliła – nie były to dokładne rysunki, nie uwzględniłam ani realnych wielkości, ani perspektywy. Ale wyglądały bardzo porządnie. Postanowiłam wieczorem pokazać mężowi moje rysunki – te z dawniej i z dzisiaj – oraz opowiedzieć mu szerzej o tym, jak bawiłam się w projektantkę i wymyślałam nazwy dla swojego przyszłego sklepu z dekoracjami i meblami.

Mój mąż wysłuchał mnie uważnie i zapytał, czy uważam, że jest już za późno na to, aby tym się zająć. Muszę przyznać, że w pierwszej chwili powiedziałam mu, że tak – ale im bardziej się nad tym zastanawiam, tym mniej jestem tego pewna.