Sklepy posiadające nietypowe prezenty

Mieszkam za granicą, gdzie udało mi się znaleźć świetną pracę. Jedynym minusem tego był fakt, że od dwóch lat nie mogłam być na urodzinach mojej przyjaciółki. Tym razem udało mi się jednak przybyć na czas i z tej okazji postanowiłam zrobić jej nietypowy prezent.

Sklepy z oryginalnymi prezentami

sklep z prezentamiNiestety charakter mojej pracy nie pozwala mi na wzięcie urlopu dokładnie w danym terminie na jakim mi zależy. Jestem scenarzystką w teatrze toteż nie mogę tak po prostu przesunąć daty premiery spektaklu tylko dlatego, że chcę być na urodzinach przyjaciółki. W tym roku jednak okazało się, że mogę w tym ważnym dla mnie momencie wziąć wolne i tym samym wrócić do Polski aby być przy najbliższej mi osobie w dniu jej dwudziestych piątych, a także również wyjątkowych, urodzin. Postanowiłam z tej okazji znaleźć coś nietypowego na prezent, ale jak się okazało koniec końców nakupowałam mnóstwo prezentów na urodziny. Znalazłam bowiem w internecie sklep z prezentami, który posiadał w niskich cenach całe multum różnorodnych gadżetów i to w dodatku nie tylko urodzinowych, ale także np. na wieczór kawalerski lub panieński. W sklepie znajdowało się bardzo dużo zabawnych prezentów, a zatem lepiej już trafić chyba nie mogłam. Wiem, że przyjaciółka od roku pasjonuje się makijażem, dlatego pierwszą rzeczą, jaka powędrowała do mojego wirtualnego koszyka były nowoczesne i rewelacyjne świecące rzęsy. Dokupiłam także lampę plazmową, bo wiem, że Patrycja od lat o takiej marzyła.

Oczywiście nie zapomniałam także o jakimś śmiesznym prezencie. Zdecydowałam się na zakup czapki zimowej wełnianej wraz z wełnianą brodą! Pamiętam, jak kiedyś śmiałyśmy się, że zazdrościmy facetom brody właśnie dlatego, że nie odczuwają tak zimą chłostającego wiatru. Poza tym zakupiłam także fartuszek z napisem „Niebezpieczeństwo w kuchni” z racji tego, że przyjaciółka rzeczywiście nie do końca sobie w niej radzi.