Sklepy z markowymi torebkami

Od zawsze pasjonowałem się modą i wiedziałem, że w przyszłości chciałbym projektować markowe torebki. Poszedłem na studia na wydziale sztuk pięknych i już po drugim roku zacząłem tworzyć swoje projekty. Wykonywałem również torby za zamówienie indywidualnych klientów i tak zaczęła się moja przygoda.

Mój własny sklep z markowymi torbami

markowe torebkiDodatki odzieżowe zawsze były moim ulubionym działem projektowania, wykonywałem projekty butów, pasków, torebek oraz szali. Dzięki temu, że poznałem na studiach grupę ludzi, którzy chcą się rozwijać i działać aktywnie, rozpocząłem pierwszy projekt, w którym to, główną rolę odegrały torby damskie. Jeszcze wtedy, będąc studentem, nie miałem pojęcia, że kiedyś będą to markowe torebki. Z biegiem czasu zostałem zatrudniony w prestiżowej firmie i trafiłem pod skrzydła doświadczonego projektanta. Torebki, jakie wyprodukowaliśmy w tym czasie, były jednymi z najlepszych, jakie udało nam się stworzyć. Obecnie, próbuję udoskonalać torby damskie, nie podążając za popularnymi trendami, lecz tworząc coś unikatowego. Zastanawiam się, też czy nie poszerzyć swojej działalności z myślą o torbach męskich. Moje dotychczasowe dzieła bazują na prostych, zamszowych materiałach, w kształcie rombu, a ich kolory prezentują się od beżu, aż po jasne i ciemne brązy. Poza tym tworzę też czarne skórzane klasyki, do których świat mody zawsze będzie powracał, a ja mam możliwość objęcia ich swoją marką. Moje inspiracje sięgają późnych lat 30, choć czasem, obserwuję stylizacje ulicznych przychodniów i w nich szukam natchnienia do dalszego tworzenia torebek i innych dodatków.

Nie przypuszczałem, że to, co robię, rozwinie się w tak szybkim tempie. Dzisiaj, po ukończeniu studiów i kilku latach doświadczenia, mam własny sklep z autorskimi torebkami, a moje nazwisko stanowi rozpoznawaną markę na rynku. W ofercie znajdują się torby w różnych rozmiarach i kolorach, więc każdy może znaleźć coś dla siebie.