Skorzystałam z pomocy doświadczonego prawnika

Praca, którą udało mi się zdobyć nie do końca mi pasowała. Na początku było wszystko w porządku, jednak później pracodawca zaczął się spóźniać z wypłacaniem wynagrodzenia co wprawiło mnie w nieprzyjemny nastrój. Obawiałam się, że nie dostanę tych pieniędzy. 

Odzyskane wynagrodzenie dzięki pomocy prawnika

doświadczony prawnik z KrakowaPo ponad miesiącu zwodzenia przez pracodawcę pieniędzy nadal nie otrzymałam. Uznałam, że w tej sytuacji znajdę jakiegoś dobrego prawnika, który pomoże mi rozwiązać problem. Zamierzałam zrezygnować z pracy, ale obawiałam się, że już nie zobaczę swoich pieniędzy. U nas na uczelni na tablicy informacyjnej ogłaszał się doświadczony prawnik z Krakowa, który specjalizował się w prawie pracy i wiedziałam, że pomoc ze strony tego człowieka była mi potrzebna. Zadzwoniłam na numer telefonu, który podany był do kontaktu i umówiłam się z prawnikiem na spotkanie. Opowiedziałam mu o wszystkim a on to notował. Podał mi kilka alternatyw, ale ostatecznie potwierdził, że zrobi wszystko, ażebym odzyskała swoje zaległe wynagrodzenie. Prawnik ten prowadził mnóstwo spraw podobnych do mojej i posiadał ogromne doświadczenie. Dzięki temu wiedziałam, że na pewno zdoła mi pomóc. Podpisałam dla niego upoważnienie, dzięki któremu mógł mnie reprezentować. Ciekawa byłam ile potrwa ta cała sprawa, ale wszystko zależało od mojego pracodawcy. Prawnik najpierw zamierzał wysłać do niego przedsądowe wezwanie do zapłaty i jak to nic nie da to miał wystąpić na drogę sądową. Czekał mnie interesujący okres. 

Pracodawca oddał mi pieniądze zaraz po wezwaniu i sprawa nie została skierowana do sądu. Wypowiedziałam umowę o pracę i znalazłam sobie inne zatrudnienie. Prawnik dużo mi pomógł i dzięki niemu dowiedziałam się wielu ważnych kwestii związanych z prawem pracy.