Słuchanie wysokiej jakości muzyki w miejscu pracy

Wiele osób nie wyobraża sobie wykonywania swojej pracy bez dostępu do muzyki. Niestety istnieją takie zawody, w których słuchanie muzyki jest bardzo uciążliwe – zwłaszcza w warsztatach, zakładach przemysłowych. W takich miejscach jest po prostu głośno i brudno.

Radio przemysłowe zabezpieczone przed wnikaniem wody

hitachi radio ur18dslZwykłe radio nie jest w stanie przebić się przez otaczające dźwięki. Poza tym zwykłe radia często niszczą się w takich miejscach, bo nie są w żaden sposób zabezpieczone przed pyleniem, a do tego ich obudowa wykonywana jest z plastiku. Wystarczy jeden upadek urządzenia, by nadawało się ono tylko do wyrzucenia do kosza. W związku z tym na polskim rynku pojawiły się inne profesjonalne urządzenia, z których na pewno warto skorzystać. Mowa o radiach marki Hitachi. Są to radia, które zapewniają wysoką jakość dźwięku. Przykładem jest tutaj hitachi radio ur18dsl, które posiada aż 2 głośniki. Dużą zaletą takiego radia jest to, że jest ono zasilane za pomocą akumulatora slajdowego, zasilacza albo baterii akumulatorowych. Takie zasilanie sprawia, że radio nie potrzebuje połączenia ze źródłem prądu elektrycznego w miejscu pracy. Można zasilać urządzenie w domu, a następnie cieszyć się wysoką jakością muzyki w miejscu pracy bez konieczności podłączania kabli. Warto wspomnieć, że radia Hitachi są odporne na trudne warunki panujące w miejscach pracy. Nie bez powodu są one nazywane radiami przemysłowymi.

Przede wszystkim obudowa radia jest zabezpieczona przed wnikaniem wody do wnętrza urządzenia. Sprzęt Hitachi sprawdzi się w trudnych warunkach – nie tylko w miejscach, w których może dojść do zalania urządzenia, ale też wszędzie tam, gdzie w powietrzu znajduje się dużo pyłu, dymu i innych substancji. Koszt takiego radia przemysłowego to kilkaset złotych – można je zamówić przez internet.