świeczki woodwick

Spa w łazience – świeczki woodwick

Każda kobieta marzy o dniu relaksu w spa. Jednak nie zawsze jest to możliwe. Mimo tego, można urządzić sobie spa w łazience, a koszt będzie dużo mniejszy. Ważny w spa jest nastrój. Gdy chce się odprężyć warto zapalić świece zapachowe lub wykorzystać wosk. Do kąpieli można użyć kuli kąpielowej.

Świeczki woodwick zagwarantują miły zapach

świeczki woodwickŚwiece yankee candle są popularne, można je znaleźć w wielu sklepach. Ich popularność stale rośnie, cieszą się nią, gdyż występują w wielu niepowtarzalnych kompozycjach zapachowych. Ich cena w stosunku do jakości jest korzystna. Ładnie pachnące świeczki yankee candle są luksusowe, posiadają drewniane knoty, a ich wyrób związany jest z tradycyjną produkcją. Świece te posiadają szeroką gamę kompozycji zapachów, niektóre z nich są bardzo wyrafinowane. Wybór jest duży, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Inną opcją są woski Kringle Candle, które rozpuszcza się w podgrzewaczu. Woski zapachowe rozpuszczają się pod wpływem ciepła, a po użyciu, gdy źródło ciepła zostanie wygaszone woski twardnieją i możne je użyć ponownie, wtedy gdy będzie się miało na to ochotę. Blask świec zrelaksuje i nada odpowiedniego nastroju. Wosk otuli zapachem. Można użyć podgrzewacza elektrycznego lub na świeczkę. Kule do kąpieli także przepięknie pachną, ale pielęgnują też skórę. Składniki zawarte w kulach mogą odmłodzić skórę, wszystko w zależności z jakich składników są wykonane. Można wybrać kule, które posiadają składniki nawilżające czy odmładzające, w zależności od wieku i potrzeb skóry. W dodatku kule posiadają w swoich składach olejki eteryczne.

Niektóre kule nadają wodzie cudowny kolor. Kilkanaście minut takiej kąpieli potrafi niesamowicie odprężyć. Po kąpieli można wykonać kilka zabiegów, nawilżanie skóry będzie efektywniejsze, ponieważ wysoka temperatura wpływa na szybkość wchłaniania.