lustro ścienne drewniane

Sprowadzam do sklepu lustra z drewna

Ja to w sumie jestem otwarty na wszelkie propozycje. Jeżeli jakiś producent chce ze mną współpracować to zawsze się zgadzam. Warunek jest tylko taki, że ceny muszą mi odpowiadać. Inaczej nie ma opcji, żeby się dogadać. Handluję dosłownie wszystkim.

Moje nowe lustra ścienne są w atrakcyjnych cenach

lustro ścienne drewnianeJakiś czas temu jak wracałem do miasta to przejeżdżałem koło nowo otwartego zakładu. Okazało się, że robią tam lustra co mnie zainteresowało. Niedaleko był sklep firmowy a na jego witrynie stało piękne lustro ścienne drewniane i mnie wręcz oczarowało. No takich luksusów w moim sklepie jeszcze nie było. Zatrzymałem się zatem i wszedłem do środka. To nie było jedyne dostępne lustro ścienne drewniane, ponieważ w środku było ich całe mnóstwo i to na dodatek różnych. Zapytałem czy sprzedają je hurtowo i jak wygląda kwestia współpracy. Nie było właściciela i zostawiłem swój numer do kontaktu. Pomyślałem, że u nas w przedpokoju to takie lustro ścienne drewniane idealnie by pasowało. Niedawno położyliśmy panele podłogowe i pasowałoby to lustro. Nie dzwoniłem do żony Aliny, tylko samodzielnie zdecydowałem się na ten zakup. To m się kobieta zdziwi jak to zobaczy. Kiedy wróciłem do domu to żony Aliny jeszcze nie było. Wykorzystałem ten fakt i od razu zawiesiłem lustro ścienne drewniane w wybranym miejscu. No tego nam właśnie brakowało. Kiedy Janina wróciła z pracy to była zachwycona nowym lustrem i przyznała, że miała ze mną na ten temat rozmawiać. Ucieszyłem się z jej reakcji i wyszliśmy na miasto, ażeby zjeść obiad.

Producent luster się do mnie odezwał i sprowadziłem je do swojego sklepu. Ceny mi odpowiadają i wiem, że ładnie na tym wszystkim zarobię. Sam mam ten produkt i doskonale wiem, że wart jest polecenia. Dobry interes zrobiłem.