Sprzedaż w internecie ręcznie robionej biżuterii

Poszłam na studia dzienne za namową siostry i w sumie dobrze, że zdecydowałam się na taki tok nauczania. Miałam sporo wolnego czasu i każdy weekend wolny. Wtedy mogłam imprezować ze znajomymi i życie studenckie bardzo mi odpowiadało. Uczyłam się całkiem dobrze.

Oferowanie ręcznie robionej biżuterii ze srebra 

srebrna biżuteriaMama nie chciała tak często dawać mi pieniędzy, dlatego wpadłam na pomysł, że sobie dorobię. Znałam się biżuterii, ponieważ robiłam ją jakiś czas temu i komplety podobały się moim koleżankom. Zdecydowałam, że będę zarabiała na ręcznie robionej biżuterii zwłaszcza, że miałam wszystko, czego potrzebowałam. Uznałam że najlepsza będzie srebrna biżuteria, ponieważ właśnie na jej sprzedaży zarobię najwięcej. Sztucznej biżuterii było i tak już dużo w sprzedaży. Zrobiłam kilka ciekawych kompletów, które od razu postanowiłam wystawić na sprzedaż w internecie. Ceny rzecz jasna dałam dużo niższe niż te dostępne w sklepach internetowych, bo przecież musiałam zachęcić ludzi do kupna. Największym zainteresowaniem cieszył się komplet srebrne biżuterii, w którego skład wchodził naszyjnik i kolczyki. Wykonałam kilkanaście różnych wzorów i ludzie cały czas dopytywali o ich dostępność. Srebrną biżuterię robiłam zawsze jak miałam czas wolny od nauki i mi się to podobało. Dawno nie robiłam biżuterii i przypomniałam sobie jak kreatywne zajęcie to było. Moja biżuteria ze srebra cieszyła się ogromnym powodzeniem w internecie i sprzedawałam jej ogromne ilości. 

Sporo zarobiłam na tym interesie i miałam sporo własnej gotówki, którą mogłam przeznaczyć na imprezowanie czy nowe ubrania. Rodzice byli zadowoleni, że zaczęłam sama na siebie zarabiać, bo świadczyło to o mojej dojrzałości. Zawsze wiedziałam, że sobie poradzę w życiu, bo byłam bystra.