Stoiska handlowe wysyłane do klienta zagranicznego

 

Firmę produkcyjną przejąłem po ojcu, który zdecydował się już przejść na emeryturę. Dużo wcześniej do wszystkiego mnie przygotowywał, ponieważ chciał mieć pewność, że poradzę sobie samodzielnie z tak ogromną odpowiedzialnością. Nie zawiodłem go i firmę prowadziłem jak należało.

Otrzymanie dużego zamówienia na stoiska handlowe

produkcja stoisk handlowych na zamówienieFirma, którą prowadziłem zajmowała się produkcją stoisk handlowych. Obsługiwałem klientów na terenie całego kraju, jednak byłem zdania, że najwyższy czas zwiększyć zasięg, ponieważ produkcja stoisk handlowych na zamówienie nieco zwolniła. Chciałem mieć jak najwięcej klientów, dlatego właśnie zdecydowałem się wejść z ofertą na rynki zagraniczne. Oferowanie stoisk handlowych w atrakcyjnych cenach miało zapewnić mi zbyt. Wszystkim zająłem się osobiście i już po tygodniu nawiązał ze mną kontakt człowiek, który zamówił u mnie sto stoisk handlowcy. Był to przedsiębiorca z Niemiec, którego przyciągnęły oferowane przeze mnie niskie ceny. Produkcja stoisk ruszyła natychmiast, ponieważ klientowi zależało na czasie a ja oczywiście zamierzałem się wykazać. Klient wpłacił zaliczkę, co było wymagane, gdyż nie chciałem, aby się wycofał z umowy. Moi pracownicy przyłożyli się do pracy i w mgnieniu oka zostały wyprodukowane stoiska handlowe dla tego klienta. Dysponował on własnym transportem i jego pracownik pojawił się u mnie, żeby odebrać zamówione stoiska handlowe. Klient po tygodniu do mnie zadzwonił i pochwalił jakość stoisk. Dokonał też kolejnego zamówienia.

To było największe zamówienie, jakie w ogóle otrzymałem. Od tego czasu coraz więcej klientów odzywało się do mnie w sprawie stoisk i nawet zdecydowałem się na zorganizowanie własnego transportu. Dzięki temu oferowałem kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.