lego klocki

Święty Mikołaj i lego klocki

Witam serdecznie. Potrzebuje dzisiaj opinii rodziców, czyli Państwa. Mój pięcioletni synek i sześcioletnia córka namawiają mnie bym na gwiazdkę kupiła im klocki lego. Wcześniej byli za mali według wskazań producenta. Teraz niby już nic im nie grozi, ale ja i tak obawiam się, że zabawa może się źle skończyć.

Lego klocki dla mojej córki

lego klockiMoja córeczka zamówiła w liście do Mikołaja klocki lego dla dziewczynek, oraz klocki lego friends, mój syn zażyczył sobie natomiast klocki lego ninjago i jakieś nieznane mi klocki lego technic. Co państwo myślicie o takim świątecznym prezencie? Czy macie jakieś doświadczenia na przykład z klockami lego dla dziewczynek, a może z klockami lego ninjago. Boje się, ze wydam fortunę a dzieciaki i tak wszystko pogubią. Starsza córka już bardziej dba o porządek i w sumie jej już dawno obiecałam te klocki lego friends, boje się jednak o młodszego, bo te tanie lego klocki, mogą chyba zawierać jakieś ostre elementy, na obrazku opakowania były jakieś straszne stworki z jakimiś mieczami, obawiam się, że pięciolatek mógłby sobie nimi zrobić krzywdę. Z drugiej strony, chyba jestem trochę nadopiekuńcza. Przecież mój synek wie już, co jest jadalne a co nie. Swoją droga pamiętam jak sama miałam takie klocki lego dla dziewczyn i jak zazdrościłam, ze inne mają te klocki lego friends. W przedszkolu u moich dzieci pewnie jest podobnie. Zanim jednak się ostatecznie zdecyduję na zrealizowanie zamówienia dzieci w zastępstwie Pana Mikołaja. Serdecznie poproszę o opinię rodziców. Szczególnie zależy mi na jakiś informacjach dotyczących takich modeli jak klocki lego technic i klocki lego ninjago, bo tycz na oczy nie widziałam.

Wiem natomiast, ze klocki lego dla dziewczynek, i podobnie klocki lego friends składają się raczej z dużych elementów o zaokrąglonych liniach, więc raczej nikomu nie stanie się większa krzywda.., No chyba, że nadepnie bosą stopą na jakiś pozostawiony klocek. Chyba każdy z nas doświadczył tego bólu, prawda? Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam bardzo serdecznie!