szafy wnękowe

Szafy wnękowe – wykorzystanie przestrzeni

Bardzo podobają mi się różne meble kuchenne. Zawsze kuchnia była moim królestwem, więc dbam o to, aby była dobrze urządzona. Potrzebowałam jakiś czas temu zmiany, więc zdecydowałam się co nieco sobie wymienić w tym moim świecie.

Szafy wnękowe to dobry wybór

szafy wnękoweMyślę, że dzięki temu jest tutaj jeszcze bardziej przytulnie. Mi się w każdym razie podoba, a to chyba najważniejsze. Zmieniłam nieco ustawienie, jeśli chodzi o blaty kuchenne. Dawniej miałam właściwie jeden długi blat, a teraz mam dwa, ale w oddaleniu od siebie, na przeciwko. Tak sobie wymyśliłam, że lepiej będzie, kiedy meble na wymiar, które mam będą ustawione trochę bardziej w kwadracie, bo to pozwoli na lepsze wykorzystanie przestrzeni, którą mam do swojej dyspozycji. Rzeczywiście teraz przestrzeń jakby się powiększyła przez to poprzestawianie mebli i kupienie nowych. Mam teraz szafy wnękowe, które wykorzystują po prostu miejsce, które normalnie nie byłoby w pełni wykorzystane. Jestem z tego faktu bardzo zadowolona. Nie lubię marnować przestrzeni, tym bardziej jeśli nie ma jej za dużo. Teraz mam się gdzie poruszać. Wcześniej też miałam, ale jednak było jakoś tak ciaśniej. Nieważne, w każdym razie inspirowałam się teraz projektami z warszawskiego magazynu poświęconego wystrojowi wnętrz. Niedokładnie go odwzorowałam, ale starałam się dodać też coś od siebie. Blaty kuchenne mam na przykład zupełnie inne niż tam były w propozycjach. Przed tymi planowanymi zmianami byłam jeszcze na wydarzeniu poświęconemu właśnie wystrojowi wnętrz u siebie w Lublinie i tak się zainspirowałam różnymi projektami, że po prostu jakoś tam połączyłam je w jedno.

Szafy wnękowe akurat nie były w żadnym z nich stosowane, ale mnie samej spodobał się pomysł zakupienia takiego mebla, no i mam. Teraz jestem jeszcze bardziej zadowolona, kiedy przebywam w kuchni.

Tu znajdziesz szafy wnękowe – axstone