gabiony

Szanuj pracę czyli gabiony dla każdego

Niesamowicie miałam ciężki dzień w pracy, a to wszystko przez głupotę. Uwierzycie, że byłam w stanie wygarnąć mojemu mężowi, że jego pracownicy za mało pracują? Ten postanowił mnie zaangażować w ich pracę na jeden dzień, kiedy robili ogrodzenia gabionowe.

Gabiony i świetne projekty

gabionyOszalałam z wycieczenia, mój mąż to gabiony producent, zajmuje się nie tylko pozyskiwaniem surowca, ale też na swoim województwie znany jest ze swoich świetnych projektów, gdzie gabiony dla każdego wiodą prym. Co ważne w jego firmie gabiony tanio można dostać, dlatego ma tak wiele zleceń. Dzisiaj pracowałam jak jakaś mrówka na espresso, bo nie wiedziałam co z sobą zrobić kiedy dostałam stelaż metalowy do trzymania. Jego pracownicy mnie nie oszczędzali i kazali pracować, aż nie mogłam patrzeć na gabiony, nie mówiąc o tym, że same ogrodzenia gabionowe to zupełnie inna filozofia. Dłonie miałam całe suche, poranione i obolałe, a mąż cały następny wieczór ze mnie się śmiał. Wiecie, kochane, że ja się do pracy nie nadaje, ja nie zarabiam, a wydaje. Wydaje mi się gdyby mój gabiony producent, mnie kochał tak mocno jak deklaruje, nie pozwoliłby mi tak się przemęczać. Wczoraj z wysiłku zaczęłam płakać, a tych grubiańskich pracowników w ogóle to nie wzruszyło. Naprawdę takie to proste, aby patrzeć na cierpienie delikatnej kobiety. Ogrodzenia gabionowe stają się coraz bardziej popularne i boję się, że mój małżonek postanowił mnie zatrudnić do innych zleceń. Innych, jednak związanych z branżą budowlaną w której gabiony to podstawa produkcji. Myślicie, że byłabym w stanie tak ciężko pracować, że przyzwyczaiłabym się do prawdziwej pracy, a gabiony tanio oznaczałyby dla mnie tanią siłę roboczą. Nie, nawet o tym nie myślę, gabiony, drony, cegły i inne takie, to nie dla mnie.

Bałam się, że gabiony producent, nie da mi chwili wytchnienia, ale jestem twarda i asertywnie powiedziałam mu, że albo dalej będzie mnie męczył, albo uszanuje moje stanowisko życiowe. Gabiony są spoko jak się na nie patrzy – nie buduje. Odpoczywajcie ze mną, nie pracujcie!