Szef załatwił nam catering, który jest smaczny

Raz na jakiś czas zdarzają się u nas w firmie, że zostajemy po godzinach. Czasami pracujemy do późnych godzin wieczornych, ale dzieje się tak tylko wtedy jak jest jakiś ważny projekt do wykonania a nie mamy na to czasu i musimy się sprężyć.

Wszyscy chętnie zjedliśmy dania z cateringu do biura

smaczny catering do biura w WarszawieSzef w poniedziałek rano wpadł do biura i zapytał, czy zgodzimy się na zlecenie, które ma być wykonane do środy. Projekt był poważny i wymagał od wszystkich dużego nakładu czasu, jednak wiązały się z nim pokaźne premie i chętnie wszyscy zostaliśmy. Szef zamówił dla nas smaczny catering do biura w Warszawie i mogliśmy pracować do wieczora bez uczucia głodu. To była nagła sytuacja i nikt nie wziął ze sobą jedzenia. Poza tym zawsze szef o nas dba i jak wie, że zostajemy dłużej to zamawia dla każdego z pracowników właśnie taki smaczny catering do biura w Warszawie. W środę przed godziną siedemnastą mieliśmy już prawie wszystko gotowe. Zostały nam tylko jakieś drobiazgi do poprawek. Postanowiłem zostać w biurze i dopilnować a reszta poszła do domu. Został też szef, który chciał wszystkiego dopilnować a prezentację miał na dwudziestą tego dnia. Tym razem również zamówił dla nas danie do biura i przyznał, że chce na stałe podjąć współpracę z tą firmą, bo ich jedzenie dość mu smakuje. Każdemu z nas wszystko smakowało i dzięki tak zdrowemu jedzeniu mieliśmy mnóstwo energii do pracy, która szybko dawała zamierzone efekty. To był najtrudniejszy dzień ale udało się wszystko domknąć na czas i szef poszedł na spotkanie.

Projekt został zaakceptowany a my dostaliśmy wyższe premie niż się spodziewaliśmy. Jedzenie z tej firmy zaś to zamawiamy regularnie. Zauważyliśmy, że lepiej nam się wtedy pracuje i nastąpiła poprawa koncentracji a to u nas ważne.