Szyby w oknach mam oklejone folią antywłamaniową

Jeszcze kilka tygodni temu nie miałem pojęcia, że na szyby w oknach można nakleić specjalną folię, która chroni przed włamaniem. Bardzo się zdziwiłem gdy mój znajomy powiedział mi o tym coraz częściej stosowanym rozwiązaniu. Nie chciało mi się wierzyć, że folia może uniemożliwić przedostanie się włamywaczom do środka domu. Obejrzałem sobie w internecie filmy na ten temat i od razu w to uwierzyłem.

Szyby w moim domu nikt nie wybije

szybkie oklejanie szyb foliąJako, że nie mieliśmy w oknach rolet to pomyślałem, że taka folia antywłamaniowa i przeciwsłoneczna w jednym będzie świetnym rozwiązaniem. Chociaż powiem szczerze, że w naszym domu nie ma za gorąco nawet latem. Nie mniej jak miałem zamówić folię o właściwościach ochronnych to od razu postanowiłem zamówić taką, która zatrzymuje również promieniowanie UV. Znalazłem też firmę, która oferuje naprawdę szybkie oklejanie szyb folią i jak tylko dotarła do mnie zamówiona folia to od razu następnego dnia pracownicy tej firmy zaczęli ją w naszych oknach montować. Szyby w oknach mają teraz bardzo ładny odcień kolorystyczny trochę podobny do tego, jaki mają szkła w okularach przeciwsłonecznych. Nie mniej tylko z pozoru jest to folia przeciwsłoneczna. Tak naprawdę nikt nie będzie w stanie wybić szyby w naszym domu. Nawet jeśli ktoś trafi w szybę kamieniem to ta nie rozpadnie się na drobne kawałki. Powstanie jedynie niewielka pajęczyna, ale szyba pozostanie w całości.

W moim mieście jest całkiem sporo firm, które zajmują się oklejaniem szyb każdego rodzaju folią. Ja zdecydowałem się kupić folię o połączonych właściwościach antywłamaniowych i przeciwsłonecznych. Poza poczuciem bezpieczeństwa mamy w domu jeszcze przyjemniejszą temperaturę w pomieszczeniach. Jest chłodniej, ale jest bardzo jasno, bo folia nie zatrzymuje światła a jedynie ciepło, które od niego bije.