Tanie i bezpieczne fajerwerki

Fajerwerki kojarzą nam się głównie z głośnymi wystrzałami, które straszą nasze zwierzęta, a co za tym idzie wielu właścicieli czworonogów nie kojarzy fajerwerków z niczym pozytywnym. Tymczasem warto jednocześnie pamiętać o tym, że fajerwerki wcale nie muszą być głośne. Mogą nie wywoływać żadnego hałasu, a jednocześnie być niesłychanie widowiskowe.

Wykorzystanie zimnych ogni 

zimne ognieModa na głośne fajerwerki powoli przechodzi, a ich używanie często spotyka się z głośnym sprzeciwem większości społeczeństwa. Na szczęście na rynku mamy do dyspozycji mnóstwo alternatyw, jak chociażby ciche i równie widowiskowe fajerwerki, które jednocześnie są znacznie bezpieczniejsze. Przykładem takich fajerwerków są na przykład dobrze wszystkim znane zimne ognie które coraz częściej widujemy na weselach, urodzinach czy podczas sesji fotograficznych. Zimne ognie są bowiem niezwykle fotogeniczne i rewelacyjne prezentują się na zdjęciach dodając im ciepłego światła oraz przytulnej atmosfery. Ostatnimi laty bardzo modnym stało się wrzucanie na social media zdjęć z zimnymi ogniami. Bardzo ładnie wyglądają one na fotkach, kiedy ujmiemy je na tle świątecznej choinki. Często też można spotkać fotografie par trzymających odpalone zimne ognie i to nie tylko przy zdjęciach ślubnych, ale po prostu – ten rodzaj fajerwerków wygląda niezwykle romantycznie i świetnie nadaje się do wspólnych zdjęć z drugą połówką.

Zimne ognie można wykorzystywać na wiele sposobów i nie tylko podczas robienia zdjęć. Możemy nimi na przykład ozdobić tort urodzinowy, czy też uczcić pierwsze chwile nowego roku w sylwestra. Warto wspomnieć o tym, że zimne ognie są bardzo tanie, dlatego też tak chętnie się je wykorzystuje zamiast sztucznych ogni, które potrafią być i niebezpieczne i drogie i głośne.