Trener personalny a niespełnione postanowienia

Zapewne każdy miał problem z tym, żeby zrealizować swoje postanowienia, jakie sobie założyliśmy. Dlaczego tak się dzieje? Istnieje bardzo wiele powodów takiego stanu rzeczy.

Treningi osobiste są motywujące

trener osobistyNajczęstsze rozczarowania wynikają w temacie powszechnego odchudzania. Według badań społecznych ludzie, którzy mają nadwagę postrzegani są przez innych jako osoby niezwykle leniwe i mało efektywne. Czy to zatem nie jest dziwne, że taki stan rzeczy nie zmusza ludzi, które się zaniedbały, do bardzo konkretnych zmian? Niby tak. Jednak trzeba pamiętać o tym, że niektóre przyczyny spowodowane są na poziomie umysłowym, pewnych przeżyć. Przykładowo, według przeprowadzonych badań, wynika, że czasem kobiety, które mają nadwagę bardzo często chcą się po prostu ochronić przed tym, żeby nie zostać po prostu zranionymi. Będąc nieatrakcyjne i przysłowiowo zaniedbane chcą po prostu się uchronić. Na szczęście można zmienić ten stan rzeczy. Co zrobić w sytuacji, gdy łatwo rezygnujemy? Istnieje na to sposób. Mianowicie, istnieje coś takiego jak treningi personalne. Niektórzy uważają, że jest to bardzo drogi wydatek. Jak zawsze podkreślę i zawsze mówię, wszystko zależy od naszego indywidualnego podejścia. Przykładowo w Warszawie trening indywidualny to około stu złotych. Jeżeli ktoś uważa, że cena stu złotych, w ramach poprawienia swojego zdrowia, swojej kondycji, to chcę tylko powiedzieć, że jest to po prostu wymówka. Nic więcej. Trener personalny , będzie potrafił nie tylko dodać nam otuchy w chwili zwątpienia, ale także, będzie potrafił bardzo jasno zweryfikować nasze błędy, w momencie wykonywania naszych ćwiczeń.

Trener osobisty uchroni nas przed tym, żeby nasz kręgosłup był w świetnej formie, był zdrowy. Żeby nasze ścięgna cieszyły się bardzo długą żywotnością.

Więcej informacji na www.aktywnytrener.pl