Tylko obraz ręcznie malowany ma duszę

Większość ludzi nie lubi monotonii. I choć nie ma w niej nic złego to często uciekamy od niej, szczególnie, jeśli chodzi o wystrój wnętrz. Dlatego często w domach widzimy wszelkiego rodzaju dekoracje, ozdobniki, drobne meble, które jednego dnia są, a drugiego już ich nie ma. Uwielbiamy upiększać nasze pomieszczenia.

Indywidualny charakter ręcznie malowanego płótna

obrazy ręcznie malowaneJednak jest też tak, że to, czy nam się coś podoba zależy od naszego aktualnego nastroju lub momentu życia, w którym właśnie się znajdujemy. Dlatego świetnym przedmiotem do dekoracji jest obraz. Czemu? Ponieważ nie zobowiązuje. Jeśli jesteśmy akurat zakochani możemy nad biurkiem powiesić sobie ręcznie malowane serce. Gdy zbliża się nasz ślub możemy powiesić sobie przepiękną plażę o zachodzie słońca, gdzie spędzimy podróż poślubną. Odpowiedni obraz do odpowiedniego momentu życia. Dla większości ludzi, będą to jednak musiały być tylko obrazy ręcznie malowane, bo tylko takie mają swój charakter. Jest mało ludzi, którzy cenią sobie komputerowy wydruk lub sitodruk. Obraz powinien mieć duszę i odpowiednimi farbami mieć ją zapisaną na płótnie. Jeśli chcemy poczuć prawdziwy urok obrazu, to właśnie takich powinniśmy szukać. Oczywiście, są ludzie, którym spodoba się inna technika – nie ma możliwości, by wszystkim podobało się to samo. Obrazy ręcznie malowane są dla tych, którzy cenią sobie indywidualny charakter, wyjątkowość, a nie produkcję seryjną, smak i kunszt. Nie każdy to lubi.

Dla artystycznej duszy tylko taka opcja będzie wchodziła w rachubę. I nawet pieniądze nie będą tu ograniczeniem. Każdy ma jakieś pasje i upodobania. Warto pamiętać, że na ten malunek, który powiesimy będą patrzeć wszyscy. Jednak najwięcej nie nasi goście, ale my. Więc ostateczny wybór będzie taki jak pasuje nam.