Ukochane przez dzieci kulki

Nie wiedziałam, czym mogę zająć się w życiu, długo szukałam odpowiedniego dla siebie zajęcia. Wiedziałam, że bardzo odpowiada mi praca z dziećmi, jednak wszelkie zajęcia opiekuńcze były niestety mało płatne. Zastanawiałam się więc, co innego mogłabym robić dla dzieci i godziwie na tym zarabiać i przyszło mi do głowy, że mogłabym otworzyć salę zabaw.

Basen z piłeczkami

suchy basen z piłkami dla dzieciJak pomyślałam, tak zrobiłam. Wydzierżawiłam nieduży lokal i zajęłam się jego wyposażeniem. Kupiłam sporo zabawek, mini ściankę do wspinaczki i różne inne ciekawe sprzęty. Kupiłam też suchy basen z piłkami dla dzieci i muszę przyznać, że był to chyba najlepszy zakup. Jest to bowiem ulubiony sprzęt nie tylko maluchów, ale także trochę starszych dzieci, które mogłyby w tym basenie siedzieć godzinami. Dlatego rodzice chętnie przychodzą do mojej sali zabaw ze swymi pociechami, ponieważ mogą spokojnie sobie posiedzieć i napić się pysznej kawy lub herbaty podczas gdy ich dzieci szczęśliwe brykają w piłeczko wym baseniku. Myślę, że to ten basenik jest głównym wabikiem na moich klientów, kilka chwil spokoju jest dla rodzica malucha bezcenne, nie ma problemu więc z tym, aby wydać kilka złotych na wstęp. Wydałam trochę pieniędzy na ten basenik, ale myślę, ze już dawno mi się zwróciły i w trójnasób, o ile nie lepiej. gdybym miała własne dzieci, kupiłabym im taki basenik w wersji mini do domu, myślę, ze zapewniłby mi parę błogich chwil spokoju. Jest to naprawdę świetna zabawka.

Dzieci uwielbiają się beztrosko bawić, a taką beztroską zabawę z pewnością zapewnia im basenik z kulkami. Najmłodsze dzieci od razu wskakują do takiego baseniku od razu, kiedy tylko wejdą do sali zabawi mogą na nim spędzać długi godziny. A rodzice mogą w tym czasie się zrelaksować lub popracować nad odrabianiem zaległości towarzyskich.