sala weselna

Urlop z przyjaciółmi i sala weselna

Urlop z przyjaciółmi było to coś co od dawna mi się marzyło. Kiedyś spędzaliśmy z sobą praktycznie każde popołudnie, nie mówiąc już o weekendach. Każdy weekend spędzony był zupełnie inaczej. Jednak teraz wszystko się zmieniło.

Sala weselna w Gdańsku była prestiżowa

sala weselnaKażdy z nas posiadał mniejszą lub większą gromadkę dzieci i na wspólne spotkania pozostało niewiele czasu. Ciężko było je po prostu zorganizować. Jednak w tym roku zaplanowaliśmy wspólny wyjazd. Wybraliśmy miasto gdańsk, do którego wszyscy bardzo lubiliśmy jeździć. Pociechy na ten czas miały zostać z dziadkami, a my czyli rodzice mieliśmy naprawdę wspólnie odpocząć i zaszaleć jak dawniej. Mieliśmy pojechać tylko na tydzień, jednak tydzień bez dzieci wydawał się naprawdę bardzo długim czasem. Wybraliśmy dobry hotel. Nie musieliśmy tak jak kiedyś liczyć każdej złotówki. W hotelu była dobra restauracja opisywana praktycznie we wszystkich branżowych pismach. W hotelu mieściła się sala weselna-gdańsk podobno bardzo prestiżowa. Na wesele w tym hotelu czekało się trzy lata. Świadczyło to tylko o tym, że wesela musiały być na naprawdę wysokim poziomie. Hotel posiadał także katering trójmiasto i co mnie zadziwiło serwowano poprzez katering pizze. Były tam także sale konferencyjne różnej wielkości. Chciałabym bardzo żeby kiedyś moja firma wysłała mnie na szkolenie do takiego właśnie hotelu. Był także basen. Cieszyłam się bardzo, w sumie w razie niepogody będzie można w nim właśnie popływać lub zrelaksować się wieczorem. Nie mogliśmy z przyjaciółmi doczekać się naszego wypadu. Codziennie dzwoniliśmy do siebie dopytując co bierzemy z sobą, a to z kim jedziemy.

Planowaliśmy także zobaczyć kilka ważnych miejsc. Obawiałam się tylko czy zdążymy zrobić wszystko to co chcieliśmy przez zaledwie tydzień czasu. Najważniejsze w sumie, że będziemy razem.