Urocze zabawki w formie buldoga francuskiego

Od kiedy w moim życiu pojawił się pies, to nie potrafiłam przestać go rozpieszczać. Uwielbiałam szukać dla niego nowych zabawek, czasami ubranek, jakichś gadżetów i innych podobnych rzeczy. To mój główny cel wydawania pieniędzy. Radość z tego czerpałam zarówno ja, jak i mój pies, który potrafił mi to okazywać w najróżniejszy sposób. Na jego urodziny chciałam mu akurat kupić jakieś zabawki, którymi tak się składa, uwielbia się bawić.

Wzory buldogów francuskich na zabawkach

buldog francuski zabawkaMój pies był rasy buldog francuski. Właśnie takie pieski zawsze mi się najbardziej podobały. Więc sama sobie się nie dziwię, że przekazuję na niego tyle miłości i tyle uwagi. Bardzo chciałam, żeby zabawki urodzinowe, które mu kupię, nie tylko podobały się jemu, co jest przecież najważniejsze, jeśli kupuje się coś dla zwierzaka, ale też podobały się wizualnie mnie, a także pasowały już do tego, co mamy w mieszkaniu. W końcu pomyślałam, że skoro moim psem jest buldog francuski zabawka powinna też być w jakiś sposób powiązana właśnie z tą rasą. Udało mi się znaleźć stronę, która oferowała niemalże wszystko właśnie ze wzorami w buldożki. Mieli też jak najbardziej takie zabawki. Od razu oczami wyobraźni widziałam, jak mój buldożek bawi się takimi zabawkowymi buldożkami. Wiedziałam, że muszę je mieć. Zamówiłam więc kilka takich zabawek i miałam ogromną nadzieję, że mój piesek będzie chciał się nimi bawić – byłam jednak dobrej myśli.

Gdy w jego urodziny mogłam już sprezentować mu zabawki, to postanowiłam, że nagram jego reakcję. Były jakieś drobne obawy, że kompletnie je zignoruje, ale czułam, że prędzej czy później skupi na nich swoją uwagę. Na szczęście zaczął się nimi bawić od razu, jak tylko dostał je w swoje łapki. To wyglądało tak bardzo słodko i uroczo.