Usługi agencji detektywistycznej

Jestem Mariola. Prowadzę firmę z koleżanką w Sopocie. Działamy w branży odzieżowej. Tydzień temu zgłosiła się do nas firma z miejscowości Warszawa i zaproponowała nam współpracę. Ja niestety nie znałam tej firmy, koleżanka tak samo nie miała o nich żadnych informacji.

Agencja detektywistyczna i sprawdzanie wiarygodności firm

agencja detektywistycznaPrzedstawicielka podjechała do nas do siedziby z plikiem dokumentów. Proponowali nam dobre produkty i bardzo wysokie dochody. Było to trochę dla nas podejrzane. Powiedzieliśmy, ze potrzebujemy trochę czasu bo musimy zapoznać się z dokumentami. Koleżanka nie mogła znaleźć żadnych informacji w internecie. Tak jakby ta firm anie istniała. Kruczek był taki, ze zanim rozpoczniemy współpracę miałyśmy zapłacić pięć tysięcy na towar, który dotarłby do nas w ciągu tygodnia od wpłaty pieniążków na konto. Postanowiłyśmy poszukać specjalisty, który pomorze nam sprawdzić ta firmę. Detektyw, do którego się zgłosiłyśmy wziął od nas wszystkie dokumenty i bardzo dokładnie się im przyglądał. Tania agencja detektywistyczna Warszawa zajmowała się sprawdzaniem wiarygodności firm. Mieli na swoim koncie już kilkanaście takich spraw. W większości okazywało się, że wszystko było dobrze. Dwa razy wykryli próbę oszustwa. Biuro detektywistyczne do końca tygodnia ma zbadać sprawę i przekazać nam swoje ustalenia. Propozycja współpracy była dla nas korzystna. Ceny za ubrania były niskie, natomiast towary znanych marek. Nasz sklep na pewno dzięki nim przyciągnął by sporo nowych klientów.

 

Jednak życie nauczyło nas żeby wszystko sprawdzać zanim podpisze się lub przeleje komuś taką kwotę pieniędzy. Detektyw odezwał się do nas szybciej niż nas informował. Jego agencja detektywistyczna ustaliła że taka firma w miejscowości Warszawa nie ma swojej siedziby. Ktoś prawdopodobnie chciał nas oszukać i wykorzystać.