usuwanie tatuażu

Usuwanie tatuażu na nieprzemyślane decyzje

Ja i moja przyjaciółka jesteśmy bardzo szalone. Często wpadamy na jakieś głupie pomysły, i później tego żałujemy. Tym razem cieszyłam się, że sprawy potoczyły się tak, że ja nie byłam poszkodowana.

Usuwanie tatuażu permanentnego brwi

usuwanie tatuażuUmówiłyśmy się razem na makijaż permanentny brwi, w promocyjnej cenie w jakimś salonie. Nie była to Warszawa, tylko jakieś miasteczko pod nią, więc kawałek musiałyśmy dojechać. Pech chciał, że ja się tego dnia rozłożyłam, dostałam gorączki i musiałam zostać w domu. Przyjaciółka uznała, że na ten makijaż permanentny pojedzie sama, skoro już się zapisała. Ja zostałam w domu, i przełożyłam swój zabieg na następny tydzień. Byłam ciekawa jak jej wyjdzie, ale coś długo się nie odzywała. Jak przyjechała, to była zapłakana, i w strasznym stanie. Jedną brew miała wyżej od drugiej! Wyglądało to strasznie. Jeszcze tego samego dnia zadzwoniłyśmy do jakiegoś innego salonu na usuwanie makijażu permanentnego, ale powiedziano nam, że trzeba trochę odczekać, aż wszystko się wygoi. Przyjaciółka biedna siedziała 3 tygodnie nie wychodząc z domu, bo tak wstydziła się pokazać na ulicy, że nie chciała wychodzić za drzwi. Ja od razu odwołałam wizytę w tym salonie, i wystawiłyśmy im złą opinię. Jak już można było wykonać jej to usuwanie tatuażu Warszawa, to poszła z wielką opaską na głowie, aby zasłonić te brwi, i żeby nikt jej tak nie widział. Pani podeszła z powagą do tej sprawy, i mówiła, że ktoś faktycznie nie znał się na rzeczy, bo ją oszpecił. Obejrzała wszystko dokładnie i kazała jej usiąść na fotelu. Ja to się wystraszyłam tego lasera, ale mojej koleżanki już nic nie było w stanie ruszyć, chciała się po prostu pozbyć tego obrzydlistwa.

Chwila moment i było po sprawie, rozjaśniło jej się to i już wygląda lepiej. Ale na przyszłość będzie wiedziała, aby nie podejmować tak pochopnych decyzji.

Inne informacje na ten temat na stronie: http://www.makijaz-permanentny.eu