Usuwanie włosów za pomocą lasera

 

Każda kobieta goli nogi przeciętnie co drugi, trzeci dzień. Najwięcej pań robi to zwykłą, jednorazową maszynką przy zastosowaniu specjalnej pianki ułatwiające usuwanie włosków. Można się ich pozbywać też inną metodą, na przykład laserowo w salonie kosmetycznym. 

Na czym polega laserowe usunięcie włosków?

sprawdzone laserowe usuwanie owłosienia w SzczecinieWiększość metod służących do likwidowania niechcianego owłosienia jest bezbolesne. Jedne są krótkotrwałe, a inne pozwalają nam cieszyć się gładką skóra nawet przez kilka tygodni. Jedynym bolesnym zabiegiem usuwającym owłosienie jest wosk stosowany na ciepło, albo na zimno. Sprawdzone laserowe usuwanie owłosienia w Szczecinie polega na wprowadzeniu pod skórę wiązki lasera, który wypala cebulki włosowe i opóźnia ich odrost w najbliższych tygodniach. Im więcej zabiegów wykonamy, tym szybciej nasze włosy przestaną w ogóle rosnąć. Stosowanie lasera jest całkowicie bezpieczne, ponieważ jego strumień jest kierowany punktowo i tylko na wybranych partiach ciała. Ważne żeby na zabieg usuwania owłosienia przyjść z już ogoloną skórą, ponieważ laser wypala włoski, a te które już się przebiły przez skórę, mogą powodować lekkie pieczenie. W Szczecinie znajduje się bardzo dużo salonów kosmetycznych, które świadczą takie usługi, ponieważ jest na nie duży popyt. Z laserowego usuwania włosów głównie korzystają brunetki i kobiety zmagające się z nadmiernym owłosieniem skóry, ponieważ potrzebują długotrwałego efektu. Najczęściej kobiety depilują nogi, pachy i wrażliwe okolice bikini.

Najbezpieczniej włosy usuwać laserem w gabinecie kosmetycznym pod okiem specjalisty. Ale możemy także zrobić to samodzielnie przy użyciu dostępnych w sprzedaży depilatorów laserowych, które mają nieco mniejszą moc niż te w gabinetach. Jednak są tak samo skuteczne w działaniu jak mocniejszy laser. 

Więcej informacji na stronie: www.beautologyparlour.com.pl