W Krakowie są projektanci wnętrz i ogrodów!

 

Ludzie lubią wygodę – nie jest to dla nikogo zaskoczeniem. Jeśli zastanawiasz się czy to prawda to pomyśl na chwilę o niewygodnych butach albo łóżku. Zastanów się też czy wolisz w długą podróż udać się pieszo, czy pojechać. Taka jest nasza natura i nie ma w tym nic złego. Potrzeba jest też matką wynalazku. Dlatego tworzymy, bo potrzebujemy.

Zostawmy projektowanie i aranżację profesjonalistom

aranżacje wnętrz krakówCo jednak, gdy nasze potrzeby są, ale nie potrafimy ich określić albo sprecyzować? Wtedy przydałby się nam profesjonalista. Taka sytuacja często zachodzi gdy projektujemy i aranżujemy nasze wnętrza czy ogrody. W Krakowie niejednokrotnie widzieliśmy coś co miało w zamyśle być praktyczne, a nie wyszło. Nie piszemy, że miało być ładne, bo „ładność” to kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje. Proszę Pań, do Was się zwrócę, bo to Wy macie największe poczucie zmysłu, dobrego gustu i ogólnie przyjętej estetyki. Czy gdy kupujecie sukienkę to kupujecie taką, która Wam się podoba czy też taką, która dobrze na Was leży i jest praktyczna. Musicie też się w takiej na pewno dobrze czuć. I tak też jest z ogrodami i wnętrzami. Często popełniamy błąd i nie korzystamy z usług architektów, projektantów czy dekoratorów, bo mamy to co nam się podoba… Ale co gdy w tym co nam się podoba źle się funkcjonuje? A jeśli marnotrawimy przestrzeń? A jeśli zaciemniamy ją sobie niepotrzebnie? Od tego właśnie są projektanci. Oni znają się na swojej pracy i najlepiej dostosują nasze wymogi do rzeczywistych możliwości. Czemu tak często nam się wydaje, że potrafimy zrobić wszystko sami? Ot, mogę odpowiedzieć korzystając z własnego doświadczenia. Bo lubię.

Bo lubię mieć rację, bo wydaje mi się, że prawie na wszystkim się znam, bo chcę coś zrobić samemu, a nie płacić za to innym. Tylko ja już wszedłem w tę fazę, że zdaje sobie z tego sprawę i staram się to zmienić. Czasem wolę oddać pałeczkę innym – niech oni główkują, jeśli to ich dziedzina. Ja po odpoczywam, popatrzę i po delektuję się wynikami.

Źródło http://www.chmiest.com