doświadczony pośrednik nieruchomości z Katowic

W kupnie domu pomógł mi pośrednik nieruchomości

Kilka tygodni temu z żoną i synem staliśmy się właścicielami nowego domu na przedmieściach Katowic. Chcieliśmy przeprowadzić się do stolicy śląskiej aglomeracji ze względu na większe możliwości zawodowe i edukacyjne. Szukaliśmy małego domu wolnostojącego za rozsądną cenę. Znaleźliśmy wymarzony dom, ale zanim go wyremontujemy minie jeszcze kilka miesięcy.

Doświadczonego pośrednika znalazłem przez internet

doświadczony pośrednik nieruchomości z KatowicNajpierw chcieliśmy znaleźć wymarzony dom na własną rękę. Szukaliśmy głównie w internecie, bo mieszkamy trochę daleko od Katowic, więc jechać tam mogliśmy co najwyżej w celu obejrzenia wybranej wcześniej nieruchomości. Po miesiącu przeglądania ofert stwierdziliśmy, że trzeba zmienić strategię. Zaczęliśmy szukać biur nieruchomości, które nie pobierały prowizji od kupujących. Daliśmy też ogłoszenie, że szukamy domu o określonych parametrach. Na nasze ogłoszenie odpowiedział bardzo konkretny i doświadczony pośrednik nieruchomości z Katowic, który zapewnił nas, że wszystkim zajmie się dla nas bezpłatnie. Od razu zdecydowałem się na podpisanie umowy. Ogromnie się zdziwiłem, bo ten pośrednik przyjechał do nas na następny dzień z umową. I w ciągu dwóch tygodni znalazł dla nas trzy domy odpowiadające naszym oczekiwaniom. Pojechaliśmy je obejrzeć i od razu zdecydowaliśmy się na jeden z nich. Wybraliśmy dom, który dla naszej trójki był dosłownie idealny. Transakcję kupna zamknęliśmy w tydzień, bo dom kupowaliśmy za gotówkę.

Mieliśmy duże szczęście, że trafiliśmy na takiego rzetelnego pośrednika. Szybko znalazł dla nas kilka domów, które były zgodne z naszymi oczekiwaniami. Cena też była bardzo rozsądna. Dom trzeba wyremontować i urządzić po swojemu, ale to było dla nas oczywiste. Chcemy sobie zrobić wszystko tak, żeby dom wewnątrz wyglądał jak nowy.

Więcej na: https://www.max-house.pl/