W Warszawie zrobisz grawer na biżuterii

Zbliża się nasz dziesiąta rocznica ślubu. Dziesięć lat to szmat czasu. Kiedy braliśmy ślub byliśmy świeżo po studiach i szukaliśmy pracy. Teraz mamy mieszkanie na kredyt i dwójkę dzieci. Jesteśmy razem bardzo szczęśliwi. Z tej okazji postanowiłem sprezentować żonie coś wyjątkowego. Będzie to unikalny prezent tylko dla niej. Zdecydowałem się na zakup biżuterii.

Biżuteria z grawerem w Warszawie

grawerowanie biżuterii warszawaChciałem kupić jej pierścionek, ale musiał być wyjątkowy. Wybrałem białe złoto. Żona nie lubi żółtego złota, a srebro wydaje mi się zbyt tanie, na taką ważną rocznicę. Wybór padł więc na pierścionek z białego złota z szafirem. Nie był to taki prezent, ale odpowiedni na taką rocznicę. Po wewnętrznej stronie chciałem zrobić grawer. Na szczęście jeśli tym czego szukamy jest grawerowanie biżuterii Warszawa jest miejscem, gdzie znajdziemy masę firm oferujących takie usługi. Wybrałem się do jubilera w jednym z centrów handlowych. Pierścionek już kupiłem. Jak się okazało grawerowanie biżuterii wcale nie jest drogie. Za napis „10 lat razem” zapłacę tylko ułamek ceny samego pierścionka. Pierścionek będzie do odbioru za kilka dni, akurat przed naszą rocznicą ślubu. Litery wygrawerowane na pierścionku wyglądały pięknie i elegancko. Wszystko razem bardzo ładnie się prezentowało. Mam nadzieję, że moja żona będzie zadowolona z prezentu. Chcę, żeby przypominał jej wspólnie spędzone szczęśliwe lata.

Ten prezent to był dobry pomysł. Zoną jest z niego bardzo zadowolona. Wzruszyła się, kiedy jej go wręczyłem. Będzie to doskonała pamiątka. Kiedy będzie na niego patrzyć będzie wspominać wspólnie przeżyte lata. Był to niezwykle szczęśliwy czas. Wspólnie przeżywaliśmy narodziny dzieci i zakup nowego mieszkania. Mam nadzieję, że przeżyjemy wspólnie jeszcze wiele lat.