Wielkie derby w moim mieście i zakup petard

 

Jako, że aktywnym kibicem klubu żużlowego z mojego miasta jestem już od kilku lat dobrze znam kibicowskie życie. Są kluby których kibiców lubimy i szanujemy i tych, za którymi nie przepadamy. W regionie zawsze jest rywalizacja pomiędzy klubami, dlatego też razem z chlopakami szykujemy się na wielkie derby. Mieć one będą miejsce już za pare dni, a my wszyscy bardzo sie tym cieszymy. 

Petardy były jednym z elementów derbowej otoczki

petardyPostanowiliśmy, że będą one zupełnie inne od poprzednich. Wiadomą sprawą jest, że na stadionie kluczową kwestią jest bezpieczeństwo. Musimy wymyślać takie atrakcje, które nie sprawią iż narażone będzie zdrowie innych ludzi. stałym elementem jest dla nas malowanie transparentów. Kilku chłopaków ma talent plastyczny i zdecydowali się na narysowanie ciekawych printów. Do tego zakupiliśmy trochę farb, aby mieć pewność, że niczego nam nie zabraknie. Jednak jak przystało na prawdziwie emocjonujące spotkanie zdecydowaliśmy się, że derby nie mogą odbyć się bez ogromnego huku, więc w grę wchodziły petardy. Na samym stadionie będziemy mieć same hukowe, jednak po wygranym spotkaniu mamy zamiar wypuścić w powietrze ogromne rakietki. Wszystko będzie wylądać pięknie, bowiem mecz będzie odbywał się późnym wieczorem, więc efekty wizualne są zapewnione. Znaleźliśmy nieopodal stadionu takie miejsce, gdzie można bez problemu je odpalić. Mam nadzieję, że kibice na stadionie będą zadowoleni z tego pokazu. Przyprowadzając dzieci pokażą jak wielką radość może sprawić chodzenie na mecze i wygrana drużyny.

Do tematu podeszliśmy bardzo poważnie dlatego też szukaliśmy długo dobrego dostawcy sztucznych ogni. Zlaeżało nam na dobrym efekcie, ale także szybkiej przesyłce. Mam nadzieję, że wszystko się uda i każdy zapamięta derbowy pojedynek na długo.