Wielofunkcyjny wózek Bebetto

Nowo narodzone dziecko, potrzebuje troski i miłości ze strony rodziców. W koniecznej dla niemowlaka wyprawce, nie może zabraknąć łóżeczka, becika. pieluszek, ubranek, wózka, czy smoczków, oraz butelek. To wszystko pomaga świeżo upieczonym rodzicom w dopasowaniu się do potrzeb nowego członka rodziny.

Wózki Bebetto rosną razem z dzieckiem

wózek bebetto hollandPierwszym wózkiem, jaki potrzebuje bobas, jest wygodna gondola, w której będzie mogło ono w pozycji leżącej przejeździć swoje pierwsze miesiące. Kiedy nauczy się już siedzieć i samodzielnie chodzić, zamieniamy ją na praktyczną spacerówkę, w której dziecko może siedzieć i podziwiać świat z nowej perspektywy. Wózek Bebetto Holland łączy w sobie te dwa modele, przez co staje się wielofunkcyjnym modelem. Duże, głębokie gondole posiadają system wentylacji, oraz wygodny materac z możliwością regulacji wysokości. Budka posiada małe wywietrzniki, które zwiększają przepływ świeżego powietrza i zapobiegają przed przegrzaniem się maluszka. Model Holland został wyposażony w duże koła z systemem obrotowym, zapewniającym komfortową jazdę po nierównym podłożu. Unikalne amortyzatory, skutecznie niwelują nawet najdrobniejsze wstrząsy, które mogłyby zaszkodzić dziecku. Wymienna spacerówka firmy Bebetto posiada specjalne pasy zabezpieczające starsze dziecko przed wypadnięciem, oraz barierkę ochronna, za którą może się trzymać nasz maluch. Centralny hamulec, połączony ze wszystkimi kołami, znajduje się z tyłu, przy lewym kole i jest wyposażony w automatyczną blokadę.

Wielofunkcyjne wózki Bebetto są bardzo praktyczne, bo kupując jeden produkt, mamy dwa zamienne modele, które w zupełności wystarczają rosnącemu dziecku i rodzicom. Zakup tylko jednego wózka generuje spore oszczędności, które są istotne dla młodych rodziców. Bebetto Holand to najlepszy wybór na rynku akcesoriów dla dzieci.