trener personalny

Własny klub fitness i trener personalny

Razem z dwiema przyjaciółkami marzyłyśmy od lat o tym aby założyć własny klub fitness. Poznałyśmy się na siłowni, połączyła nas pasja do treningów i sportów w ogóle. Wtedy każda z nas jeszcze studiowała.

Trener personalny potrzebny w klubie

trener personalnyPotem trochę nasze drogi się porozchodziły, kiedy każda z nas próbowała zrobić karierę zawodową. Żadna z nas nie miała jednak szczęścia jeśli chodzi o pracę i między innymi stąd nasz pomysł aby otworzyć coś własnego. Przez lata było to jednak tylko takie marzenie, którego nawet nie planowałyśmy ziścić. Dopiero kilka lat temu postanowiłam zabrać się za to marzenie na poważnie. Wzięłam niewielki kredyt i kupiłam starą salę gimnastyczną. Przerobiłam ją na nowoczesny klub i zatrudniłam moje przyjaciółki w roli trenerek. Trener osobisty Warszawa to nie jest łatwy zawód. Teoretycznie powinno się przynajmniej ukończyć jakieś kursy instruktorskie. Znałam jednak dziewczyny od lat, wiedziałam, że ich technika jest skuteczna i bezpieczna. Ja sama również pracowałam jako trener osobisty, chociaż na początku raczej częściej obsługiwałam portiernię itp. niż faktycznie zajmowałam się treningami. W końcu jednak klub zaczął sobie radzić na tyle dobrze, że mogłam zatrudnić pomoc a sama zacząć pracować jako trener personalny na pełen etat. Do najtrudniejszych momentów należał ten, kiedy zaraz obok nas powstał nowszy, nowocześniejszy i większy klub fitness. Na szczęście trener personalny Warszawa to nie jest tytuł, którym każdy może się mianować. Wielu próbowało i wielu poległo w ten sposób. Do tego trzeba cierpliwości a przede wszystkim właściwego podejścia.

Dlatego martwiłam się zupełnie niepotrzebnie naszą konkurencją. To nic że byli więksi i nowocześniejsi jeśli ich kadra kompletnie kulała. Nasz zespół szybko zdobył uznanie wśród mieszkańców i do dziś jest jednym z najpopularniejszych w Warszawie.

Więcej o trenerze personalnym na stronie www.elitezone.com.pl