stacje transformatorowe

Wprowadzanie faktur za stacje transformatorowe

Ostatnio zatrudnili mnie na zlecenie do jakiejś dużej firmy produkcyjnej. Praca lekka, bo miałam wprowadzać faktury do systemu. Miałam różne dokumenty i dostałam wytyczne.

Stacje transformatorowe i łatwy w obsłudze system

stacje transformatoroweW pozycji szafy sterownicze miałam umieszczać rozdzielnice średniego napięcia, wszystkie elementy pokrewne oraz rozdzielnice niskiego napięcia więc było to łatwe zadanie. Po wprowadzeniu do pracy przez moją przełożoną rozpoczęłam samodzielną pracę. W biurze razem ze mną siedzi dwanaście osób, ale każdy zajmuje się czymś innym. Jeden ze sprzedawców przyniósł mi na biuro teczkę pełną faktur, które miałam wprowadzić do systemu. Były tam takie pozycje jak stacje transformatorowe ale nie wiedziałam gdzie je w systemie umieścić, tak samo jak baterie kondensatorów, ponieważ nikt mnie o nich nie informował. Doszłam do wniosku, że zamiast pytać to sprawdzę po prostu w systemie, jak te stacje transformatorowe wcześniej były wpisywane i tak samo zrobię, jeżeli chodzi o baterie kondensatorów i sama sobie poradzę. Oczywiście informacje były umieszczone, więc wiedziałam jak działać. System jest dosyć prosty w obsłudze i moje szkolenie z tego właśnie systemu trwało naprawdę chwilę i wszystko raz dwa ogarnęłam. Cieszę się, że świetnie sobie radzę i jestem samodzielna, bo wiem, że jeżeli się sprawdzę, to mam szanse na stałe zatrudnienie a na tym bardzo mi zależy. Raz dwa wprowadziłam wszystkie faktury, które były w teczce i chwilę po tym przyszła Agnieszka z księgowości z innymi fakturami. Z uśmiechem odebrałam od niej dokumenty i z przyjemnością zaczęłam je wprowadzać do systemu.

Bardzo lubię tę pracę i cieszę się, że to właśnie ja dostałam na nią szansę. Umowę na razie mam na miesiąc, ale zobaczymy co będzie później. Jak będę się starała, to jestem pewna, że zostanę. Polecam firmowe stacje transformatorowe – www.elmontaz.com.pl