Współpracuję ze studiem animacji

 

Lubię nawiązywać nowe znajomości. Jeżeli jeszcze na dodatek w grę wchodzi współpraca to jestem z tego bardzo zadowolony. Ostatnio udało mi się poznać bardzo profesjonalnego człowieka, z którym chętnie się spotykam. Od niedawna też razem współpracujemy.

Bardzo często zaglądam do studia animacji

studio animacjiDo tego człowieka należy największe studio animacji, z którego usług bardzo chętnie i często korzystam. Współpracujemy w sprawie wielu interesujących projektów i zawsze potrafimy się doskonale dogadać. Ja zresztą bardzo często odwiedzam to studio animacji, ponieważ lubię być obecny podczas realizacji mojego zlecenia. Mogę przy okazji podać cenne wskazówki i coś ewentualnie poprawić. Sam chciałbym zajmować się taką animacją, ponieważ jest to bardzo ciekawe zajęcie. Właściciel firmy tym bardziej chętnie mnie zaprasza, ponieważ widząc moje zafascynowanie jest bardzo zadowolony. Kiedyś to nawet mi zaproponował, ażeby spróbował sam się tym zająć i zgodziłem się. To studio animacji jest wyposażone w najlepszy na rynku sprzęt i praca na nim sprawia mnóstwo przyjemności. Bardzo mnie to wciągnęło i za każdym razem pojawiałem się w tym studiu. Wszyscy już mnie bardzo dobrze znają i traktują jak swojego człowieka. Zawsze sekretarka daje mi dobrą kawę z ekspresu. Moi pracownicy to zaczęli nawet żartować, że zmieniłem branże, bo częściej odwiedzam to studio animacji niż własną firmę. Kto wie, może i ja w przyszłości zajmę się animacją. Póki co współpracuję z najlepszych studiem i jestem z tego na prawdę szczerze zadowolony.

Po latach zdecydowałem się na zdobycie doświadczenia z zakresu tworzenia animacji. Jest to bardzo interesujące zajęcie i w przyszłości zamierzam się tym zająć. Dobrze, że się na to zdecydowałem, bo stało się to moją pasją.

A więcej informacji o tworzeniu animacji na: https://m8house.com/