Wybieramy kreacje na studniówkę

Moda ulega ciągłym przemianom. Wiele rzeczy cyklicznie powraca jak bumerang. Jak dobrze przyjrzymy się historii ubioru to zauważymy pewną prawidłowość w przeplataniu się trendów. Zbliża się okres studniówek i w związku z tym młode dziewczyny będą poszukiwały kreacji na ten wyjątkowy wieczór. Pytanie, czy kierować się modą czy własnym poczuciem piękna pozostaje otwarte.

Elegancka suknia na studniówkę 

sukienka z broszkąTrendy  w ubieraniu się są zmienne jak pogoda w kwietniu. Sezon różni się od poprzedniego sezonu a wszystko tak naprawdę rozbija się o pieniądze. Dzięki ciągłym przemianom firmy produkujące odzież są w stanie utrzymać stałe obroty. Zbliża się sezon studniówek i maturzyści hurtem ruszą do sklepów po stroje na ten wyjątkowy wieczór. Panowie mają najmniej problemu. Kupią garnitur z butami i spokój. Spore wyzwanie stoi zaś przed młodymi kobietami, które muszą wybrać idealną dla siebie suknie. Część z nich będzie się kierowała najnowszymi trendami, będzie też jednak grupa osób, która kupi to, co jej się podoba nie patrząc na to, czy jest to akurat ostatni krzyk sezonu. Jak chodzi o bycie na topie, to bardzo popularna jest ostatnio sukienka z broszką, najlepiej jak najprostsza. Najlepiej sprzedającymi się sukienkami są proste, długie suknie wieczorowe, który główną ozdobą jest wspomniana wyżej broszka. Broszki te przyjmują rozmaite kształty- od kwiatów, przez zwierzęta, aż po ciężkie do określenia kształty. Z ciemnym tłem najlepiej komponują się srebrne broszki wysadzane jasnymi kamieniami. NIe brakuje jednak amatorek bardziej krzykliwych, kolorowych ozdób. 

Zbliża się sezon studniówek i niedługo trzeba będzie udać się do sklepu po wieczorową kreację. Najnowszym hitem są proste suknie, ozdabiane broszką. Ten niesamowity zestaw cieszy się ogromną popularnością wśród pań.