Wybieramy salę weselną we Wrocławiu

Nie od dziś wiadomo, że każda kobieta marzy o pięknym ślubie i weselu. Już jako małe dziewczynki, bawiąc się lalkami, organizowałyśmy dla nich przyjęcie weselne. Byłyśmy odpowiedzialne za suknie, gości, wystrój i miejsce w którym ślub miał się odbyć. Dlatego, kiedy przychodzi ten wymarzony dzień każdej z nas zależy na tym, aby było idealnie.

Na co zwrócić uwagę wybierając salę weselną

sala weselna wrocławWrocław to piękne miasto, zawsze „żywe” i pełne możliwości. To samo tyczy się jeśli chodzi o wybór odpowiedniej sali do naszego ślubu. W ofercie znajdziemy wiele różnych opcji: od małych kameralnych sal, po duże sale balowe na większą liczbę gości. Dlatego też, kluczowe pytanie na które każda z nas powinna sobie odpowiedzieć, to: jakie wesele urządzamy i czy planujemy wesele jedno czy dwudniowe?. Jeśli są to dwa dni należy zapewnić gościom nocleg. Dobrze byłoby aby znajdował się on w tym samym miejscu w którym będzie zabawa. Druga ważna rzecz, to wystrój sali. Jeśli urządzamy wesele tematyczne – ważne aby wnętrze lokalu korespondowało z naszymi oczekiwaniami i możliwościami. Może to być styl barokowy, bądź nowoczesny. Po trzeci, zadbajcie o dodatki. Atmosferę tworzą drobnostki, takie jak kwiaty w wazonach, bibeloty czy kolorystyka balonów. Wszystko musi do siebie pasować. Po czwarte – dojazd. Miejsce ślubu może być oddalone od miejsca w którym znajduje się sala weselna Wrocław jest duży, zadbajcie zatem o transport gości. Ostatnie – zadecydujcie czy miejsce do tańczenia ma być połączone z miejscem w którym będziecie spożywać posiłki. Niekiedy głośna muzyka może sprzyjać zabawie przy stole, ale niektórym może przeszkadzać.

Niezależnie od tego jaką salę wybierzecie, pamiętajcie o najważniejszym. Jest to wasz dzień i postarajcie się aby był on dobrze zapamiętany przez was i gości. Nie da się zadowolić każdego, ale na pewno będzie miło usłyszeć, że wesele naprawdę się udało a nasi goście czuli i bawili się dobrze, razem z nami świętując ten dzień.