Wybór eleganckich lamp mosiężnych

 

Uwielbiam swoją pracę. Zajmuję się architekturą jak i dekorowaniem wnętrz. Ostatnio dostałam zlecenie, od którego zależy cała moja kariera. Miałam szansę awansować. Bardzo mi zależało na tym, by wszystko się udało. Chciałam, by mój zleceniodawca był zadowolony.

Doskonały element wykończenia – wspaniała lampa mosiężna

lampy mosiężnePierwszy raz zajęłam się takim projektem. Miałam udekorować pałacyk, który należał do pewnego wpływowego i bogatego biznesmena. Wybrałam wszystkie kolory ścian, elementy dekoracyjne jak i rzeźby, dywany. Salon był bez wątpienia największym pomieszczeniem w pałacyku. Był bardzo wysoki i ogromny. Wisienką na torcie okazał się być żyrandol. Bardzo popularne były lampy mosiężne, które niezwykle pasowały do wystroju pałacowego. Przyznam, że brałam też pod uwagę wybór żyrandola, ale to żyrandol mosiężny bardziej pasował do danej stylistyki. Ten żyrandol, który wybrałam był przepiękny. Był bardzo ciężki, duży i masywny. Nie miałam też problemu z jego kupnem, bo był duży wybór. Przywiozłam go ze soba, a pracownicy go powiesili. Efekt był niesamowity. Kiedy tylko wkręciło się żarówki i rozbłysło światło wszyscy zaniemówili z wrażenia. Lampy z innego tworzywa by nie pasowały. Nie są, aż tak eleganckie i dostojne jak żyrandole mosiężne. Na wielu filmach widać właśnie ten typ żyrandola. Są uznawane za eleganckie i łatwe w użyciu. Wyczyszczenie takiego żyrandola też nie jest problemem.

Stresowałam się opinią właścicieli pałacyku. Tak jak wspomniałam to było moje pierwsze zlecenie związane z pałacem i bardzo eleganckim designem. Żona właściciela pierwsza zauważyła żyrandol. Bardzo jej się spodobał. Poczułam ulgę. Po wszystkim dostałam telefon od mojego szefa. Umówiliśmy się na spotkanie w poniedziałek, w celu omówienia szczegółów dotyczących awansu. Mojego awansu.