wynajem aut dostawczych

Wynajem aut dostawczych i przewóz dzieci

Pamiętacie te charakterystyczne żółte szkolne autobusy w amerykańskich firmach, które odbierały dzieci rano pod domem i zawoziły do szkoły? W Polsce nie doczekaliśmy się co prawda podobnego rozwiązania, ale oto stoi przed nami całkiem nowa alternatywa: zielone busy.

Wynajem aut dostawczych i  busów coraz bardziej popularne

wynajem aut dostawczychIch kolor nie jest przypadkowy – zielony, jako kolor nadziei, ma uspokajać dzieci przed lękiem szkolnym (zwłaszcza u najmłodszych uczniów), natomiast jego tapicerka jest bardzo kolorowa, co stwarza małym pasażerom przyjazną atmosferę. Firma przewozowa, której zadaniem jest wynajem busów podpisała już umowę z kilkoma szkołami podstawowymi i gimnazjami w obrębie miasta Łódź. Busy mają bowiem jeździć nie tylko z małych miejscowości do centrum Łodzi, ale także jeździć przez miasto, co ma rozładować tłok i ścisk panujący w komunikacji miejskiej. Pomysł na razie jest w fazie testu, ale z ankiet przeprowadzonych z rodzicami wynika, że większość z nich jest do pomysłu ustosunkowana pozytywnie, z czego prawie połowa wykazuje bardzo duży entuzjazm. Podpisanie umowy z firmą gwarantuje także wynajem samochodów dostawczych, zapewnia auta zastępcze z OC sprawcy i polecany wynajem aut dostawczych – łódź. Wypożyczalnia busów „Miły bus” wypuściła już testowe pojazdy, w których mieli okazję się przejechać pierwsi mali pasażerowie. Jakie są opinie dzieci? Większość z nich była zadowolona z przejazdu, ponieważ przy dłuższych przejazdach dzieci mogą oglądać edukacyjne bajki na specjalnie zainstalowanych w oparciach siedzeń ekranach.

Pozostaje tylko kwestia kosztów. Nie są to kwoty duże, aczkolwiek nieco wyższe niż tradycyjny bilet miejski – miesięczny przejazd dla dziecka mieszkającego w mieście wynosi czterdzieści złotych, natomiast dzieci dojeżdżające spoza miasto będą musiały zapłacić około pięćdziesięciu złotych.